Lekarov uz ficiak chce posielat do vazenia a vymyslel na to novy zakon. Je to vykopavanie otvorenych dveri a pravna tuposť ficiaka. Uz dnes existuje zakon kde moze vyhlasit vynimocny stav a lekari potom chodit do prace musia. Ale moze to tak trvat len 2 mesiace. Lekari su tvrdohlavy a mafii sluzit nebudu Radsej naozaj pojde do nemecka a anglicka kde dostanu dvojnasobny plat. Platy lekarov su totiz 2500 euro bez sliziev. V nemecku rakusku a anglicku kde je nedostatok lekarov su dvojnasobne. Plat 4 tisic v cistom ma len niektori ambulantny lekar ktory si uctuje za registraciu a cakaci zoznam. Ficiak šliapol zas do houna 😃


