Že vraj predvolanie na sud že som pedofil Tu prilohu ani neotvaram lebo je tam určite Malware ktory by mi vyčistil počítač :-) Samozrejme policia žiadny emaily ako predvolanie na sud nikdy neposiela
Že vraj predvolanie na sud že som pedofil Tu prilohu ani neotvaram lebo je tam určite Malware ktory by mi vyčistil počítač :-) Samozrejme policia žiadny emaily ako predvolanie na sud nikdy neposiela
Porovnanie potravín Česko a Slovenko Slubovali vela dodali HOU-N-O :-) Na nákupech na Slovensku. „Víme, že v Česku je v obchodech levněji“--------- Dražší máslo, tuky, mléčné výrobky. Levnější maso a pivo. To vyplývá ze srovnání základních cen ve stejných supermarketech na Slovensku a v Česku. Seznam Zprávy mapovaly, jak se žije Slovákům po roce s novou vládou. „Chcete levnější potraviny?“ ptala se Strana Hlas před volbami . „Okamžitě zavedeme jasná pravidla hry pro řetězce, podpoříme producenty domácích potravin a zavedeme pořádek tak, aby nám neviditelná ruka trhu nedávala další a další facky,“ sliboval v kampani Pellegrini Rychlý boj s vysokými cenami slibovala i vláda Roberta Fica, realita je jina ttps://http://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni…
Mafiánska selanka..
Určite je to gesto dobrej vole a operácia ide podľa plánu :-)
Nemecké drony s umelou inteligenciou pre ruSSky front - A nebude ich málo Drony s umělou inteligencí mají přezdívku Minitaurus, která odkazuje na střely s plochou dráhou letu Taurus. Ty mají dosah až 500 kilometrů, což by ukrajinským silám umožnilo likvidovat i vzdálené ruské cíle. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
Ešte nejake momentky z konferencie z Malty - Konferencia OBSE ------citujem Daniel Drake, který na rozdíl od ministra zahraničí Jana Lipavského (nez.) zůstal v sále, si v tu chvíli četl knihu o tom, jak postavit ruského prezidenta Vladimira Putina před soud. Její obálku s názvem v angličtině Jak dostat Putina před soud přitom držel viditelně před sebou.
Už som sa naľakal že ruSSKo sa brániť nebude :-) Uff to mi odľahlo :-)
Príde fico do prezidentského paláca s rohlíkom v ruke a hovorí Pellegrinimu. "Ak okamziže neznížis DPH na potraviny na 5 percent tak Ti tento rožok strčim do PR...dele!" Pellegrini nato: " Juuuj Keď Ty vždy iba sľubuješššššš :-) " :-)
Vzhladom k tomu ze v maji 2023 bol 61 rublencov za dolar to by som moc nevytahoval :-) Fond blahobytu ma 65 mlrd dolarov a povodne mal 600 miliard Pripomeňme si trakjektoriu ruSSkej ekonomiky Urcite nebude chciet zrušit sankcie lebo ved tie predsa ruSSku vobec nevadia šme še pobavili :-)
Sa mýli za to nemože Ukrajina ale šimečka a jeho nadácia :-) šme še pobavili :-) Mesto Hama je v riukách povstalcov a ziskali ruSSKý radar za 100 miliónov dolarov vysoko presný a účinný "Radar Podljot" ktorý moze ovladat ako system S 300 tak aj S 400. Teda už len na nom by rebeli dobre zarobili. Predaju ho za 2 dni za 100 milionov dolarov CIA ktorá ho hned samozrejme rozoberie do posledného šróbika :-)
Situácia a SVO prebieha podľa plánu citujem--------------Je třeba krizový management. Putin nečekaně vyměnil gubernatora šéfa Kurské oblasti - žeby sa stal ficiak nový gubernátor??? :-) ALL FOR ŽOCHÁR" !! :-) https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/kursk…
Vojna policajtov- že vraj "Lipšic zabil Kuciaka! Matovič zabil Lučanského a čurillovci chceli ukradnut Slovensky Štát pre americký imperializmus ?? " ....... Ficiak prehrava ďalšie dejstvo -------------citujem Sudca spochybnil dôvody pre väzbu aj samotné stíhanie policajtov Dunčka a Magulu
Čítajte viac: https://www.sme.sk/
Presne nemožeme si hoviet v blahobyte že mame krasne obchodne centra atd RuSSI ak pridu prve čo budu rozbijat su Nemocnice a obchodne centrá a benzínove pumpy a domy. Len tak pre vlastné potešenie Ako kedysi napisali farbou v dome v Buči na stenu: "Vy sa nesmiete mat lepšie než sa máme my!" To vysvetluje myslim uplne všetko !!
A Budu mat pravdu že za to može ficiak !
SMERácky trollovia zo Súmračnej sú Maladci !! A docela odvážny!! Teraz si trufli dokonca na celú slovenskú lekársku komunitu. Lekári maju velky vplyv na ľudí a je to jedina skupina populacie ktorá by dokazala polozit vladu len vtedy keby na to išla dosledne. SMER snaď zabezpečí že lekári do toho pojdu čo najviac tvrdo a dosledne A prečo? Pre toto: Email slovenskakomorasr @GMAIL.com Všetkym lekárom celého SLovenska! - unik databazy lekárov! Pretože povinne každy lekár musí byt členom lekarskej komory Slovenska bol rozposlaný podvodny email- Musíte okamžite zaplatit do 2 dni člensky prispevok 250 euro za člena lekárskej komory ináč Vám príde exekucia??? šme še pobavili ?? A aká je pravda? Lekárska komora sa plati vždy do konca januára tak v decembri vymahal poplatky je neskoro a informácie posiela vždy emailom pokladnik istej komory ktory to ma na starosti Takze uspešnost tohoto HOAXU bude 0,0 percent :-) Ale lekarov to urcite ešte viac naserie a vidiet za tým budu Fica Howgh
RuSSko je proste Mordor a zabitá krajina Analyzovať ruSSKo ani nemá zmysel. Koncentrované a čisté Zlo vždy na svete musí mat niekde svoje miesto. Teraz je v najviac v čistej podobe v celom ruSSKu - citujem Novinár Just -------------Just z Moskvy: Do obce mé tchyně přišlo 15 rakví, i tak stojí venkov za Putinem
RUSSKo iste šance stále má - len pri rozpadnutí koalície doležitých krajín v čo jediné dúfaju ( A tam my nepatríme naštastie )
Aj ked Ukrajina ustupuje stále to vidim na 60:40 pre Ukrajinu. Ficiak s Orbanom nezachrania ani svoj vlastny alkoholizmus a svoje vlastné bruchý, nieto ešte kolabujuce ruSSKo. Ktoré na nich aj tak kašle:-)
Tiež sa na to dá pozerat tak že sme na Maratone kde ruSSáci pri behu v druhej štvrtine zrychlili na maximum. Doslova šprintujú. Ešte zostava ale dobehnúť do ciela celú polovicu Maratónu :-)
Je dobré niekedy dobre poznat historiu lebo ta sa opakuje niekedy až neuveritelne presným sposobom ! https://www.forum24.cz/rusko-pry-vyhrava-nem…
RuSSKo robí vždy všetko naopak než robi ostatný zvyšok tohto sveta :-) A Darwinovu cenu získava !! ??? ---------citujem Ruskou modelku usmrtila obří vlna, když rozjímala na skalním útesu https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-sve…
Odporúčame