Treba ho preveriť či je naozaj američký....treba mu pozrieť aj vtáka či nie je samica. Aby to nebol nejaký ruský špión.
Treba ho preveriť či je naozaj američký....treba mu pozrieť aj vtáka či nie je samica. Aby to nebol nejaký ruský špión.
Pozri sa na seba ako vyzeráš, si skrížený ako kamión...
Ty americký Playmat, utekaj do Ťurecka, tam Vám Turci obsadili zemiakovú základňu ! Čo budete teraz jesť ?
Kiska už nemôžeš tu pľuť...diskusia je uzavretá, prihlásiť sa môžeš na FaaászBook...
Odrezať mu vtáka...aby stratil motiváciu, že ho 77 panien čaká v Raji.....
Diplomat..? Ronďoš je to....z ázijskej búdy. Načo tu chodí ? Čo chce ešte privatizovať ? Trafiku ?
Europa je presvedčená že Trump vyhrá s náskokom a vybaví si potom účty s nimi. Odobrať im licenciu za neplatenie účtov elektriky a pod. vydrbať s nimi.
Americkí Judáši, sa nevedia zmieriť s tým, že aj niekto iný môže byť prezident. Nie len židovská mafia. A takto zneužívajú aj médiá. Veru nie je to demokracia. Je to podlosť, zákernosť ako celá amerika. Celá amerika nám môže fúkať odzadu....
Riaditeľ Inštitútu pre Geometriu vyhlásil, že názory tohto diplomata nie sú zdravé pre Europu. Ak odíde, preč naskočia nám naše myšlienky ktoré vytvárajú zdravé podnikateľské prostredie. Treba sa varovať temných síl. Veď aj v modlitbe sa modlíme ...Bože a zbav nás Zlého. To Zlo, je písané veľkým písmenom. Lebo má moc a treba sa chrániť. Zapáľte ohne na horách a tohto vyšikujte von od nás aby sa to neprenieslo na naše deti.
Zatvorte ho..! Nech nerobí hnedú propagandu ! Chyťte ho ako Globkeho !
Nemci, toto je začiatok Vášho konca...ako chcete bojovať,keď nepriateľ je neviditeľný a ke´d ho vidieť už je pozde. Kým je neviditeľný, tak ho kojí Angela na svojich prsiach.
Lanovka ktorá spadla v Tatrách, mala americké šróby a laná ! Autobus ktorý sa prevrátil mal namontovaný americký volant. Auto ktoré dostalo šmyk pri Kriváni, malo obuté americké pneu. István ktorý dostal dnes sračku, zjedol americký hamburger...a pod. takéto je myslenie CTK a SITA.
Takéto dementné nadpisy tu dávajú...poďme radšej medzi buzz íkow. Predsedníctvo SR prevzalo nad nimi záštitu !
Čo Pravda "nezávislý denník" nesmie písať : Turci obsadili vojenskú základňu USA !
Čo Pravda "nezávislý denník" nesmie písať : Turci obsadili vojenskú základňu USA !
Čo Pravda "nezávislý denník" nesmie písať : Turci obsadili vojenskú základňu USA !
Čo Pravda "nezávislý denník" nesmie písať : Turci obsadili vojenskú základňu USA !
Čo Pravda "nezávislý denník" nesmie písať : Turci obsadili vojenskú základňu USA !
Odporúčame