Do Pridu zatiahli Lajčáka
Na ulicu dnes vyjdú tí čo zneužívajú deti....a ešte na toto chcú oporu zákona. Vyjdú na svetlo z tmy v ktorej žijú...
Povaľači a vyznávači tmy, vychádzajú na božie svetlo a ukazujú že Sodoma a Gomora je znova tu. Tak ako Had zviedol Evu, tak aj teraz Satan tancuje po zemi a ukazuje svoju dočasnú moc.Satan vábi aj teraz užívať si nerozumne a žiadostivo svoje údy. A všetci títo ktorí pášu na svojom tele tieto nečistoty ako sú cudzoložstvo, smilstvo, drogy a pod. padnú dole do ríše Satana a stratia nárok na večný život. Chudák Lajčiak, dal sa opantať do pazúrov Satana aj ked myslím si že len dočasne mu pomáha. Nemal dosť sily ako kresťan postaviť sa na správnu stranu. Hľa takýto je človek slabý a nestráži sa. Preto vyzývam, v činení dobra neochabujme ani sekundu, lebo čo človek rozsieva, to bude aj žať ! A preto konajme dobro, kým máme na to vzácny čas.