NÁZOR: Toto sa nemalo stať. Olympiáda nie je pre deti
Martinko ani náhodou nezabŕdol do hnusáckej výlučne anglosaskej WADA, ktorá najprv vzorku zatajila aby ju potom vytiahla až po skvelej prvej jazde Kamily! Pričom ten liek nijako nezvyšuje výkonnosť - a v Pekingu boli jej vzorky ČISTÉ! Problém nie je v súťažení "detí" - niektoré sa v tom veku ženia, aj dnes u nás dospievajú rýchlejšie, ale v intrigách týchto inštitúcií! Dnes už len hlupák poprie, že celá politika VB a USA, čiastočne EU, je rusofóbna ! Lebo Rusko sa ďalej nerozpadáva, ako sa očakávalo, naopak, silnie - a už sa začína brániť - útokom! Lebo inak to s nimi nejde! Ak dievča trénuje už od 4 rokov - to znamená JEDENÁSŤ - a dosahuje fantastické výsledky - Kamilin PRVÝ ŠTVORITÝ SKOK v kategórii žien - načo ešte čakať? Mladé dievčatá sú ohybnejšie aj ľahšie a po skončení kariéry si ešte chcú usporiadať život - študovať! Medvedevová nemala žiadnu depresiu, len nezniesla, že Tutberidzeová dovolila Zagitovej súťažiť a odišla ku kanadskému trénerovi - no nič nedosiahla!!!