Tak to môžeš byť rád - cenu elektriny z 37 € na 65 €- to je 100%!!!
Tak to môžeš byť rád - cenu elektriny z 37 € na 65 €- to je 100%!!!
MY vyvážame automobily a karosérie??? A ktorej značky???
Pri "dočasnej inflácii" je namieste hromadiť trvanlivé potraviny - ryžu, cestoviny, orechy, konzervy, soľ, pochutiny... ba aj zmrazenú zeleninu, ak je výkonná mraznička. Keby niečo, dajú sa zavariť.
De Mente, oni sa nedohadovali, "ako to na neho hodia,ale nevedeli, kto VYMENOVAL toho Makóa, " tak sa dohodli, že Lučanský, lebo to už mu neublíži! A VYMENOVAŤ niekoho nie je trestný čin!!!
Nemtáci všetko poprekrúcajú. povymýšľajú a potom z toho obvinia iných ľudí!!! Prihlás sa do NSA,. tam majú ešte neschopnejších, zato lenivejších!
Typické nechápavcovo dementi.No tak aj politik zistí, že sa na národných zdrojoch priživujú aj MIMO-národné klany, tak samozrejme sa usiluje na to poukázať - preto ešte nie je nacionalista! Ty máš vôbec temno v politických smeroch - tak neoliberáli, ktorí dnes vládnu na svete a ichh "zelená energia," lgbtiq...menšiny a gender - to vôbec nie je pravicová politika - ale ĽAVICOVÁ!!! A proti tomu sa musia postaviť nacionalisti, čiže národné sily!!!
Černobyľ je ruský, dementele? A tie skúšky, ktoré vôbec nemuseli robiť, robili tiež "Rusi?" A to ešte bez informovania druhej smeny???
Chachacha! Bajdenko ani nepochopil alebo mu to tá super služba so supersatelitmi nepovedala, že jedna z tých "armád" sú stany - nafúknuté "obydlia," tanky, ba dokonca aj S 400! Nie je tam žiadny pohyb a ani po výdatnom snežení žiadne koľaje od kolies či pásov!
Nemták, tak práve za Nazarbajeva, ktorý sa svojho času skoro stal prezidentom ZSSR, sa začala rusofóbia! Kazaši, najmä na západe, sa prepadli do stredoveku, blúznia o "Veľkom Turane," ktorý však založili Peršania! Dvaja blázni boli nedávno na Sputniku, tvrdia ,že Kazaši od 19 17 - do 1945 zorganizovali ŠTYRISTO povstaní proti Červenej armáde!!! (A tá vznikla až r. 1918 a do stepných oblastí bez vlády sa dostala až r. 1922!!!) Kazaši v tom čase neexistovali, pastierske kmene sa volali Kaisaki, členili sa na tri ŽUZY a bojovali medzi sebou o pastviny! Keď KOZÁCI strážili sever, obývaný Rusmi, zapáčilo sa im to meno a nazvali sa Kazaki -> Kazaši! Štvrtina Kazachstanu je obývaná Rusmi, ktorí tam vybudovali mestá! Kazaši sa nehrnú do strojárstva ani medicíny - tie povolania tam vykonávajú Rusi! Na západe stále žijú pastierske kmene, len tam objavili ropu a pozvali Britov! Tony Blair bol "poradcom" Nazarbajeva - až tam to doviedol!
Zmeň si nick - slniečko škvrnité, jedovaté!
Treba ešte podržať ceny ropy a plynu - to že doteraz zomrelo 13 tisíc obyvateľov Donbasu, sme si nevšimli,, to len teraz je poškodená škôlka a dve učiteľky utrpeli bibo...
Nie, za Dnreprom je Novorosia! Ale aj pred Dneprom je Malorosia,, len západ je akýsi zmítorený...Bodaj by nie ,odbavovali sa na ňom Poliaci, Litovci, Rakúšania, Nemci...a teraz už aj Méričania...
Ktorú "verejno právnu TV" si pozeral, besbesu? Lebo tam sú všetky súkromné , okrem jednej - a tú si nepozeral!
Lepkavý, to Tutberidzeová bola k tým deťom mama - ale sa jej to nevyplatilo, lebo jej miláčik Medvedevovaá sa na ňu smrteľne urazila, že dovolila Zagitovej účasť na OH! Tak teraz sa snaží nebyť mamou a "reportérom" sa vyhýba!!! Trusovová bola donedávna v tíme Tarasovovej, tá asi na OH nie je...
Všetko je len následok nadvlády peňazí!
Ruský štátom podporovaný systém??? Tak Rodčenka začali STÍHAŤ ešte v Rusku - hodil sa na psychiatriu a potom ušiel do USA!!! WADA - výlučne Anglosasi - nemá nič okrem jeho debilných zápiskov! Takí si môžem aj ja doma napísať! t7m netvrdím, že niektorí nedopovali - ako aj v iných krajinách - tí však nie sú stíhaní AKO ŠTÁT - a ešte NIEKOĽKO ROKOV!!!
Akú brutálny korupčný systém? Sakra is dávali pozor - a ten liek nijako neovplyvňuje výkon! Navyše v Pekingu boli jej vzorky ČISTÉ! Skôr si myslím, že po odchode z Kanady jej niekto niečo podsunul - Anglosasi bývajú zákerní! WADA - to sú čisto oni!
Zagitová účinkovala v revue Lednikovyj period, zarobila veľa peňazí (auto dostala od Medvedeva), a začala študovať na RANXIG - pripravuje sa na kariéru v štátnych službách. Medvedevová sa "urazila" na Tutberidze, že nezadržala Zagitovú na predposlednej olympiáde a ona nevyhrala. Odišla ku kanadskému trénerovi Brianovi Orserovi, no nedávno sa vrátila. Účinkovala ešte na majstrovstvách v RF 2019, získala medailu, no potom si zlomila na tréningu korčuľu a poranila si nohu. Teraz je v tejto olympijskej delegácii.
Strašne sa mi páči, ke´d diskutujúci si nedajú námahu nájsť info - a hneď vyslovujú podozrenia!!!
Ćíňania stopli dovoz pre "alergikov" na hranici...
Zaujímavé, že sa nepíše, že Kamila je ČISTÁ, to len v decembri jej niečo našli - a ten liek NIJAKO NEVPLÝVA NA VÝKON!
Od žlče sa ti zapálili zrenice a netušíš, že napriek "zrade" sa ho šéf zastáva!!! Daj si pilulu a sklapni!
Zetepľovať v domoch treba od podlahy - a na to väčšine ľudí nemá! Okrem toho to znamená vyhodiť podlahy aj nábytok (ak len nemáš veľkú garáž)!!!
Odporúčame