Tak nazval Rusko Bajden, Mižu! Teraz už súhlasíš? Minimálne v najnovších zbraniach je to veľmoc!
A tie ostatné "veľmoci" nazývajú Číňania Spolok dlžníkov! Mal by si študovať aj niečom iné ako blbológiu - ako vidím, je to nákazlivé!
Tak nazval Rusko Bajden, Mižu! Teraz už súhlasíš? Minimálne v najnovších zbraniach je to veľmoc!
A tie ostatné "veľmoci" nazývajú Číňania Spolok dlžníkov! Mal by si študovať aj niečom iné ako blbológiu - ako vidím, je to nákazlivé!
Nazvať sa "slušnými" a potom vyťahovať šibenice - to sú vaše metódy! Pomaly to bude nadávka, "slušný!"
Slabé! Ukrajinská tajná služba (SBU - na 2-.posch. CI@) už vyfabrikovala onakvejšie fejky! "Dvaja ľudia poskytli priestory a jeden...? Dohromady "trolia farma" je JEDEN???
Býva v paláci, ktorý jej nepatrí ani do užívania!!! NEadvokátka! Taká NEkandidovala!
Zase si pletieš USA a nATO??? Tebe niet pomoci! Z Ukrajiny si ušiel - teraz aby si utekal do Nemecka a ďalej...
Na hrubé vrece hrubá záplata!! A ONI plagáty nelepili, ani nevyzývali k násiliu! Je len zoznam hlasujúcich na FB!!! Čo to máš namiesto hlavy - to čo máš podpísané???
To je reklama, zelená guma? Otvor si radšej Mountfield!
"Inteligenti" boli vždy posranci...
To je jedno, koho dá na kandidátku - JEHO už nikto nezvolí!!! A to je ešte otázka, čo sa opováži! radšej zalezie a prepíše aj Pavlínkin majetok na nejaké krstňa...
Stačí, že si ty. Kamošov nemáš, s takým slovníkom.
To je asi staré video. Tam to sľubovala. Teraz podpísala hneď ako jej to doniesli! Veľmi usilovná serešovka.
A ty poznáš majiteľa svojho bytu? A keď si to ty - poznáš takých? Vodca strany potrebuje bývať v takom dome, ktorý mu zaručuje bezpečnosť!!! Tebe nemusí!!! Čím ty rozmýšľaš?
Zúrivec, preto chodí na Dubčekov hrob klásť kytice,???
Ak má niekto beľmo na očiach , je nahluchlý a ešte aj je slabého mozgu, mal by sedieť niekde na balkóne a nezapínať PC!
Ale čo Neandertálec? Neboli volení ľuďmi? Ako sa potom dostali do premiérskeho a ministerského kresla? Asi ich ustanovila Embassy, čo? A premiér a minister nemajú právo na názor? Vyslovuj sa radšej ku kvalite banánov - veľmi poklesla!
Nevyzýval na lynči! Či ty lepšie rozumieš: Hu hu hu hu!..?
Fasbúkovi hrdinova ste vy! Ba vy ani neodkážete debatovať, len chrliť žlč!
Asi máš zmätok v pojmoch. Boj a protest nie je nenávisť!
Kto "inicioval" dementele??? Už to tu desaťkrát vysvetlili, že "obrannú" dohodu (asi pre nich) predkladá USA!
A dotyčná krajinka môže len rokovať, rokovať...a usilovať sa o čo najmenšie škody! ALEBO ODMIETNUŤ! Čo sa za vlády Smeru a SNS aj stalo!!! PRETO bola štvanica na Danka aj na Fica!
Aké kolaborantstvo, Neandertálec? Hlasovanie posrancov NR je na internete, nájde si ho aj piatak! A Blaha NEUVÁDZA ADRESY, iba mestá! A čo - hanbia sa za svoje hlasovanie??? Mali by byť predsa hrdí! Niečo je skazené v štáte dánskom...
Odporúčame