Ten "arzenál" možno zničiť troma - štyrmi raketami!
Ten "arzenál" možno zničiť troma - štyrmi raketami!
Nekutraj si, ale s vzdelávaj - Rusi stavajú v Číne obrovskú radarovú stanicu - bez nej by sotvačo zistili včas! A budú ju ovládať! V dnešných časoch by 130 T čínskych vojakov na hraniciach považovali za..."bratskú pomoc! " Veruže!
Nebude! V tom je práve amícky problém! Ruské hypersonické manévrujúce rakety doletia nielen z lodí, ponoriek,, ale aj z Murmanska a Kamčatky! Najprv zasiahnu veliteľské centrá! Čo myslíš - v Nemecku? Na Slovensku? (Tam ešte nie sú.) Sotva!
Čo je tam dezínformačné, soudruhu? No Poďme - rad za radom! Zase hodíš nejakú hlúpu prázdnu fázuu?
Lenže po siedmich rokoch Donbasania už nechcú byť v UA! Ťažko žiť s tými, čo ti zabili deti a rozstrieľali domy! Nejakú formu existencie Putin s Lavrovom vymyslia.... ale je to zničené územie, potrebuje veľa investícií... Yankees sa ho chcú preto zbaviť - a zdá sa, že už aj západní Okrajinci...Konečne! Hlasné kriky a hrozby pomôžu zakryť tento trapas amíckej politiky - ďalší v rade...
Janukoviča zvolili DVAKRÁT ! A dodnes by bol prezidentom, keby nespáchali ozbrojený prevrat na majdane! Nemecký, francúzsky a poľský minister podpísali s Janukovičom dohodu, podľa ktorej mali byť voľby o dva mesiace (hoci mu obdobie končilo o štyri...) A potom strieľali na jeho auto v Charkove, kde bol na konferencii Strany regiónov! Bol to tiež korupčník, ale to sú tam všetci - no nezakazoval ruský jazyk a kultúru! Čo to tu písmenkuješ, keď nnemáš ani šajnu?
Keby si sa ešte ani po SIEDMICH rokoch nedozvedel, na východe Okrajiny bývajú Rusi, lebo to bolo do r. 1922 NOVORUSKO! Potom boľševici trockisti začali s "ukrajinizáciou" - teda prispôsobovaniu sa nárečiu Haliče a Volyne - sčasti polonizovaným!!! Ale aj to nárečie je juhoruský SURŹIK. Stalin v 30. rokoch vyhlásil, že netreba Rusov ukrajinizovať, lebo sa to ani nedá!
Ukrajina / Okrajina je každé hraničné územie Ruského impéria, ktoré strážili kozáci!
Nebolo by to prvýkrát, keby niekoho napadli pomocou false flag... Ale na Rusko nemajú ...vianočné gula!
Ryšavý kocúr, ako hovoria odborníci, však predsa len stihol hoci aj za krátke obdobie, preťať snahy globalistov ovládnuť svet pomocou bánk a TNK! Preto končí aj PAN-démia! Takže zmeškali, teraz sa na čas vzdávajú...
Tou "rýchlou a rozhodnou odpoveďou" budú sankcie, ktoré už niet na koho / čo ukladať, lebo už existujú, vysokí ruskí úradníci sa ani náhodou nechystajú Usákovo navštíviť (ešte by ich otrávili zase britským VX, oj, pardon novičkom a hodili na "Putina), rezervy v USD majú minimálne, ekonomiku nemajú previazanú na Usákovo a amíci môžu prísť akurát o titán, plutónium a urán, ktorý im dodávajú, čím môžu krachnúť A-elektrárne, motory do kozmických lodí RD 180 im už prestali predávať a aj ropu im môžu zatnúť. Všetko, čo potrebujú ,si môžu kúpiť od Číny, J.Kórey a i.,- okľukou, čipy začali vyrábať sami, aj mobily, SWIFT môžu pokojne vypnúť, majú SPSF! (Ale to neurobia, lebo by prišli o zisky. Sú aj takí kumštári, ktorí hovoria, že Bajden chce odviesť vojakov z EU, ale nemôže to povedať, tak sa na tom dohodol s Putinom - aby sa vyhrážal! :) Teraz neviem, či tí vojaci nebudú utekať na Sliač a do Kuchyne...
Takže ostávajú len SILNÉ REČI.
Rusi vyvolali 2SV??? Hladomro nebol - len hlad -a to aj v Rusku a Kazachstane! Sami seba trávili de Mente? Rusi vo Vietname, v Afganistane, Sýrii??? Ale to bolo NÁSLEDNE, nie prvotne - vieš rozoznať akciu od reakcie? Viditeľne nie - to zablokovaní nemajú v programe - ani v manuáli
Gombík sa stláča z Moskvy,ale hoci aj zo Sibíri, ke´d sú tam na oddychu kompetentní!!!
Dementi, to hovoria ruskí generáli! je jasné, že keď vám to nepodnesú pod nos,lenivcom a povaľačom, tak o tom neviete! Už sme si zvykli, že hlupáci nadávajú vzdelanejším do hlupákov! To je ich jediná dementná reakcia!!!
Všetci by chceli len "diskutovať," drístať, naťahovať - aby stihli modernizovať namiesto svojich hrdzavých tomahawkov! Rusko má teraz prevahu v zbraniach 4. generácie - nemôže čakať! Nedrístajte, ani FR, ani D ani MR nechcú Ukrajinu v NATO , nikto ich tam nechce - tak sa dohodnite, podpíšte to a čušte! Rozčuľujete občanov celej Európy svojimi nič neriešiacimi drístami! Ste posjaní ped svojimi zaoceánskymi pánmi, neodvážite sa im odporovať ani za cenu života!
Fico dával sledovať novinárov ? Čo si už načisto pletieš priezviská? Kočner to bol - ale len jedného - aj to nestihol!
Chacha. to bolo dobré! Tak ľudia, ktorí z 90 % si želajú , aby sa táto garnitúra pratala, budú chodiť opozičníkom pred domy demonštrovať ZA NICH???? Človeče, chodˇ sa vychrápať z tej opice, ak ju už nemáš natrvalo!
Veru, už aj Európa je zhrozená, čo sa to deje na polícii aj v ŠPU, v prokuratúre! Bude nasledovať befel ako Mečiarovi!
Kali bol rozčúlený zo svinstiev NAKA a polície! Neteš sa, verejnosť už veľa vie, nemôžu to už zametať pod koberec! Už to vedia aj v Bruseli -a to je ich strašidlo!
Odporúčame