Dnes sa sprostosťami prekonávaš! SP2 stavalo sedem firiem EU a RF! Aj nová nemecká vláda tvrdí, že SP2 musí fungovať - ibaže teraz zarábajú na reverze plynu do Poľska - pomstia sa Poliakom za boj proti plynovodu! A Gazprom už zarobil na cenách tak, že je SOP2 splatený -a budú ďalej zarábať - a to aj na nás, lebo my budeme platiť Čechom , teda Nemecku, alebo Rakúšanom a teda Maďarsku a iným!!! Ak by si povedal čo len v zapadlej dedine v Rusku, že sú fašisti, tak by si to v zdraví neprežil! Rosnefť odovzdal ropu Američanom, Japoncom, dementele??? To bolo dávno, za Jeľcina, ale už je späť, okrem pár akcií!

