Prespal si poldruha roka? Už to dávno vyšetrili, aj vrátili!
Prespal si poldruha roka? Už to dávno vyšetrili, aj vrátili!
To je "demokratická" tá Ukrajina, ktorá strieľa svojich vlastných občanov? Kde sa pRézident bojí neonacistov - a preto nekoná??? Ten Hoeger nedostáva tajné správy zo SIS-ky?? Aspoň tam to musí byť! A "Fico" nespochybňuje naše členstvo v Nejto (hoci by mohol), len zvláštnu zmluvu s U$A!!! (Ja si myslím, že Mérika už chystá svoj odchod z Európy, toto je poistenie!)
Máš veľké medzery - ako by si aj nemal, keď nezháňaš fakty inde.
Najprv bol krvavý majdan - 50 obetí. Nestrieľalo sa z pušiek Berkutu - tvrdí lekárka.
Potom zbili antimajdanistov z Krymu na ceste domov, zastavili autobusy. Niektorí utiekli - dodnes sa nenašli!
Potom začali vykrikovať, že Krym bude ukrajinský, alebo vyľudnený!
Nato hlasovali v krymskom parlamente, krymskí Tatári nedostali hlasy. Pokúšali sa potom davom - vylomiť dvere. Dvaja Krymčania zahynuli v dave, udusením. Poslanci sa ozbrojili, pozvali ochranu, asi z krymskej posádky. Odhlasovali si referendum a požiadali ochranu Moskvu. Na Krym mieril akýsi plukovník dať rozkazy - zajali ho NOČNÍ VLCI, odviezli na chatu. Preto je voči nim taká nenávisť! (Aj tak by nebol nič dokázal...)
AŽ POTOM prišli "zelení mužíčkovia," aby sa mohlo konať referendum! Ináč by ho neonacisti utopili v krvi.
Hlasovalo 79% Krymčanov 97 percentami ZA pripojenie k Ruskej federácii! Vo FZ sa hlasovalo NA TRETÍ DEŇ v Moskve!
To nebude vojna vojakov. ale rakiet. Teda, dúfam, že nebude - lebo dve Sarmaty - a niet Slovenska!
Víťazstvo to nebolo - tam konštatovali len, že sa bolo treba dať vyjadriť občanom Pezinka... (Ale nie Senca - tí sa, naopak, potešili...:) )!!
V Kanade sa spieva na námestiach pesnička na hudbu ...jupi jupi you ( zabudla som - neviete?)
Nás je 99 percent, choďte do.... so svojimi otrav(e)nými vakcínami, nás je 99 percent,. strčte si do... svoj nový svetový poriadok... atď! Trakerom občania poslali 5 mil. aby mali čo jesť ich rodiny!
De Mente, už sa ZMatKovič po súdnom rozhodnutí musel ospravedlniť za lož!
Rezidentka nepočula o krvavom prevrate v Kyjeve, kde strieľali majdanisti (alebo Saškašviliho ochranka) z okien Filharmónie a z hotela Ukrajina, obsadení NIMI? + 50 mŕtvych + 50 pripísaných (narkomanov, dopravných obetí, bitkárov s nožmi...)
Nikto jej nepodedal, že majdanisti boli prevažne neonacisti a vykrikovali: Krym bude ukrajinský, alebo vyľudnený???
"Ukrajina" sa má rozhodnúť - alebo oligarchovia, ktorá platili majdan???
Väčšina sa dá nájsť dokonca aj vo wikipédii!!!
Rusko nepotrebuje naše územie a suroviny nemáme! Má hypersonické nezostreliteľné - manévrujúce rakety a vysoko výkonné REB (to asi ani nevie, čo je)!!!
Čo je horšie, nevedia to ani "novinári," ktorí sa potom ani nemajú čo spytovať!!!
(Oni by sa nespytovali ani tak....)
Hlavné lži (alebo neznalosti, alebo...?):
Ukrajina je územie, nie národ, ktorý ju osídľuje. Ukrajiny sú územia MA OKRAJI Ruského impéria, napr. aj južná Sibír alebo aj donedávna Turkmenistan a Tadžikistan. Odkedy im Jeľcin dal "slobodu," sú tam prevraty a úpadky...
Rezidentka nevie, čo je Novorossia - Novorusko? Nuž ten východ RI, ktorý boľševici prilepili k MALOROSIII - Malorusku, aby mali hlasy robotníkov a aby ten zlepený útvar prežil! Podkarpatská Rus sa pripojila k víťazovi vo vojne!
Rusko má 110 T vojakov NA HRANICI??? Oficiálne bolo vyhlásenie, že sú 200-400 km od ukrajinskej hranice (ktorá nie je ani definovaná v OSN! Vedia, prečo!) A z druhej strany je KOĽKO okrajinských vojakov??? 120 tisíc?
Rezidentke ani ten W. agent nepovedal, že Zelenskij pred tým vyhlásil že Minské dohody neplatia a situácia sa dá vyriešiť len VOJNOU?
Je množstvo videí, kde tie kolóny truckerov svietia a trúbia - to je asi hmla, čo? Alebo len tak od radosti...
A kolóna trubcov - neveriacich , sa rozrastá...
Zas nevieš, komu SLSP patrí???
Zase zrátali AG a PCR testy? Aj niekoľkokrát!
Si ho vyznamenal! Nevedela som, že "boľševik" velí Na_ To!"!
Zase zmätok v pojmoch. Semibankirčinu a Semju Putin postupne zlikvidoval - vyhnal posadil, at´d. Oligarchovia, Mižu, sú tí, ktorí spravujú štát - v Rusku ho spravujú štátne orgány.
Nemal si toľko piť s tými mužíkmi.
NDR a Maďarsko - postfašistické štáty - nedocvaklo???
Prvé hybridné vojny - vyprovokovať povojnové obyvateľstvo pomocou fašistov.
To by si musel vedieť, čo sú hybridné vojny. Nemáš ani šajnu , ani nebudeš mať...
Ani Bulharsko nepošle vojakov na Ukrajinu.
Nemci pravidelne protestujú proti Rammstein!
Odporúčame