Nedomlrým treba pripomenúť, že zdravotníctvo zničila Dzurindova vláda s ministrom Zajacom - prichmatizovali lukratívne oddelenia a stratové nechali štátu.Odvtedy sa nemocniciam aj pacientom len škrtá. Z toho sa už nespamätáme - iba ak po kríze a krachu!
Zadebnencom treba pripomenúť, že Na_To sa už raz začalo rozpadávať vystúpením Francúzska z neho, a vyzerá to podobne aj teraz.. Bajden voľby nevyhrá a Trump alebo iný republikánec základne zruší - už niet tlačených ani pripísaných $$$!!! Dlhy treba splácať!
Zákerný zákon, ktorý pripravovali démonkrati neprešiel - žiadny centrálny volebný výbor v Kongrese - teda tam , kde teraz prevažujú démonkrati! Voľby sa už nebudú falšovať!


