Zmluvu predložili U$A, a nie maličká republika "Veľmoci!" Tak vysoko sme nikdy nerúbali! A hovorí sa INICIOVAL, nie inicializoval,nedouk!
Zmluvu predložili U$A, a nie maličká republika "Veľmoci!" Tak vysoko sme nikdy nerúbali! A hovorí sa INICIOVAL, nie inicializoval,nedouk!
Keby si to povedal vo Fed-e, tak by mali Silvestra! Lenže ty nevieš, čo to je.
Zbytočne sa s týmto trolom baviť, On nepozná cudzie slovo inflácia, nevšimol si krízu, ktorá sa len odkopáva!
Bankstri sa pomstili! Neradno príliš vysoko vyskakovať! Ešte by sa mohli pomstiť farmafirmám a potom zhasnúť.
Trump sa už vyjadril : ak by napr. Estónsko žiadalo o pomoc (aj Čierna Hora at´d), tak by USA NERISKOVALI vojnu s Ruskom!!! V podobnom zmysle aj súčasný dedko...
A kedy bude súd riešiť tých, čo prehajdákali dane - peniaze občanov na nezmyselné konania - a ešte škodlivé pre občanov???
ZSSR VYMIEŇAL železnú rudu a i. zanedbateľné množstvá tovaru za STROJE - aby mohol industrializovať - a vyzbrojiť! Všetky krajiny už mali podpísané také isté Zmluvy o neútočení!!! "Do posledných hodín," to hovoria Anglosasi, ktorí boli s AH dohodnutí na tom, že nezaútočia TRI ROKY! Ostatné cenzor vymazal - pozdravujem!
De Mente, KOĽKOKRÁT ti už povedali, že ZSSR KUPOVAL za železnú rudu (ostatné zanedbateľné) najmä STROJE - sústruhy, frézy, nákladné autá a i. - aby mohol INDUSTRIALIZOVAŤ a následne VYZBROJIŤ????? Okrem toho získal SVOJE územie naspäť - a tých 200 km umožnilo ubrániť Moskvu! Okrem toho odložil vojnu o DVA ROKY!!! Všetky krajiny - VB, FR, ITA, Maďarsko, Japonsko...pobaltské, takú zmluvu O NEÚTOČENÍ už MALI PODPÍSANÚ!!! A čakali, KEDY Hitler dobyje ZSSR! Prečo vy farboslepí vidíte len jednu stranu mince?
Áno, držia tie tri oslabené krajinky "na uzde," aby sa náhodou Nemecko nespojilo s Ruskom! To by bola pre nich katastróóófa!
Rovnako! Gorbačovovi sľúbili, že Na_To sa nepohne ani na PIAĎ (dume) na východ!
No veď! Fínsko by bolo inak švédske, zaniklo by. Rusi im dali školy, fabriky, autonómiu a potom samostatnosť. A Poľsko by po vojne ani nemuselo existovať - Stalin im vyrokoval nemecké územie! inak asi ti ušlo, že Poľsko boli trikrát rozdelené - pre samé nezhody a výboje - a to na rozhodnutie Pruska /Nemecka a Rakúsko - Uhorska!!! RI sa len pridalo...
NIE! Takú zmluvu neopotrebujeme! Zničia celé územie, kúpele, obchod (bez DPH, svoje tovary), ľuďom budú narúšať spánok, znížia im hodnotu domov a možno aj poľnohospodársku pôdu!
Poľsko má iné zámery než my! My si nenárokujeme Podkarpatskú Rus a už vôbec nie nejak= územie na trase k moru! Poliakom aj tak klapnú zuby naprázdno! a my sme sa nemali nechať zatiahnuť do nejakého ich plánu Trojemerzie! Ďalšia fatálna chyba tejto NEvlády!
Keď tvoji dedovia bojovali v SNP, tak tvoj tatko nemohol byť diskriminovaný!
Ba - preto vzniklo. Tak najprv proti ZSSR, ale aj preto -oficiálne - že európske národy nevedia žiť v mieri a stále medzi sebou bojujú. No malý životný priestor!
DNK Rusov dokazuje, že nemajú mongolské gény! Okrem toho Mongoli celkom úspešne napredujú a ty si rasista!!!
Tie môžu byť len prenajaté - nesmú byť použité v boji! Načo by nám tak boli? Ani to nevieš?
Plg. Igor nemá dilemu - lož je jeho pracovný nástroj!
Pozri si mapu Ruského impéria/ ZSSR a čuš!
Odporúčame