A Míša nevie ani lento, že zmluva Molotov-Ribbentroop nepriamo vyústila vo vyhratú vojnu - lebo ZSSR stihol dokončiť industrializáciu a VYZBROJIŤ! Preto ho nenávidia, papagájuje, čo mu na Západe povedia! A "puč" si sám zorganizoval, po ňom sa vzdula vlna odporu k ZSSR v ostatných "republikách - ktoré teraz živoria. Nevie ani, že pred revolúciou to bolo Ruské impérium, celistvá krajina??? On môže aj za 20 tisíc mŕtvych na Ukrajine, aj za čečenské vojny, aj za vyháňanie ruských občanov z Polbaltia!
My sme mali lacný plyn a ropu, vyspelý priemysel, vyrábali sme skoro všetko do ihly po lietadlá , mali sme aj TRHY , ktoré zabezpečoval ZSSR svojou dopravou aj vojensky - a teraz žijeme NA DLH, dementele! ZSSR mal v čase krachu 2,5 % RAST - o ktoré sa teraz, v čase "slobodného trhu," usiluje!


