USA senátor hrozí Rusku 1. Atomovým Úderom! Masové Demo v De; Bezmocná Polícia!
Chachá, "veľmi vplyvný" senátor je aj veľmi... nemúdry. On si myslí, že Rusi budú čakať, kým sa vojnové lode (dovolené má. len jedna na 21 dní) priblížia??? Na to majú pobrežnú ochranu Bastion, o raketách Kaliber, Bulava a Satana ani nehovoriac... ba REB - zbrane aj elektro-magnetického boja...
Posledná ponuka Putina znie, že ak NATO (čiže USA) nebude rešpektovať červenú líniu, Rusko si ju zabezpečí SILOU! T. j. centrá hrozby skrátka zmiznú! Moskva na to upozorňovala 30 rokov! Teraz ide len o to, ako šikovne zakryť ústup - najlepšie bojovými pokrikmi... :)