Fajn, tak povieme, že sme práve " v štúdii!" :)
Fajn, tak povieme, že sme práve " v štúdii!" :)
Videla som ten zoznam - samí 80-90 roční, sem - tam 55, zriedka! Koľko starých ľudí umiera zvyčajne???
Vidly už nemáme... Ale veľa z nás si kúpilo tyčové vysávače! :)
To nie je rovnaké, u zubára platíš 3/4, ostatné poisťovňa... (Ušetríš 15 +5 niekoľkokrát za rtg...)
Decht sa už nepoužíva (iba ak ľudia na dedinách vo svojich starých udiarňach,, podobných záchodom)...
Nie je to vakcína, lebo nemá 3. fázu - overovanie!
Ešte stále si nepochopil ten R O Z D I E L??? Tebe niet pomoci!
Hovoria, že sa už neúdi - len máča v nejakej látke.
V Rakúsku bol nedávno Šani Sereš, u nás ešte nebol! :)
Prijmú zákon, ktorý neprijali v krajine výrobcu???
Ale, ale, veď vírus chrípky tiež radostne mutuje?
Pán Fico vie také na bicyklistoch SDKU/ANO/ KDH, že ho veru radšej nechaj na pokoji! Aj Mečiar vedel, aj Slota...veľa svedkov...
Práve o tej španielskej chrípke sa veľmi pochybuje...
Slepúch, to JE viditeľná korupcia! Za štátne nakupuješ premieru toho, čo vôbec nepotrebuješ (AG testy), čo navyše ohrozí celú populáciu!!!
Máš tam OBCHODOVANIE S DEŤMI - a to je iná kategória - trestný čin!!!
Zas jeden, čo rozumie slovám, ale nie slovným spojeniam...
Vilisko je zablokovaný - nič s tým nenarobíme.
Odporúčame