Aby ju odmastili? :-)))
Orban ukázal, ako sa vytvára zdravá spoločnosť, možno dúfať, že sa v tom bude pokračovať a o ideologičku bude postarané. Napríklad im môžu zriadiť nejakú ješivu, s plnou penziou, kde budú môcť všetci do kruhu diskutovať. A diskutovať. A diskutovať.

