Čo ťa zrazu zaujímajú Arabi? Ty sa riadiš nimi? Naozaj?
Krajiny aj Arabského poloostrova pravdu o Izraeli vedia veľmi dobre. Ty si asi jeden z mála, čo si myslí niečo iné. To, že sa Saudi dočasne predávajú vôbec nezaručuje, že to tak bude aj zajtra.
Čo ťa zrazu zaujímajú Arabi? Ty sa riadiš nimi? Naozaj?
Krajiny aj Arabského poloostrova pravdu o Izraeli vedia veľmi dobre. Ty si asi jeden z mála, čo si myslí niečo iné. To, že sa Saudi dočasne predávajú vôbec nezaručuje, že to tak bude aj zajtra.
Je načase tie šmejdy vytiahnuť na svetlo.
Nie ja som vymletý, ale Izraelci sú presne tak beštiálne vymletí.
Úmyselne vraždia civilistov, šíria teror.
Celý svet to vidí, už dávno, ale najviac od ich genocídy v Gaze.
A teraz toto - zrejme ich naštvalo to prímerie s Iránom, a tak ho chcú za každú cenu zničiť. ˇIzraelci veria, že sa blíži koniec sveta a tak ho chcú vyvolať.
Špinavo klameš.
Špeciál Izraelci zabíjajú cielene a páchajú explicitnú genocídu.
Takí, ako ty, čo sa toho verejne zastávajú a to podporujú, patria do basy.
Takže ak si dokonca politicky činný, poradím ti - dávaj si pozor na to, čo vypustíš z papule.
Len žid nie je zodpovedný.
Ty si žid, FicovSocialIstič?
Alebo si len vred?
A ty nie si niemand? Ty si vysokopostavená persóna? Veď nám prezraď tvoje ctené meno, ty úbožiak.
Besná zver.
89 mŕtvych.
Neuveriteľné.
Môžte sa tu podpísať vy, čo tieto židovské masakre podporujete?
Stačí nick, meno a adresa je dohladateľná.
To sa ale ešte nestalo.
Možno si to pleteieš s Americkými a Izarelskými masakrami - minule si mohol nad mrtvolami iránskych dievčiat onanovať za jeden deň 160 krát.
Tak preto si dementný, Biden.
Ten je tam už len na podpore. Natrel sa kémom na topánky a vyhlásil sa za Sýrčana.
Takže ty chceš "moriť"?
Výborne. Je veľmi dobre, že si uzmierený so svojím osudom.
:-)))))))
Ty si fakt úbožiak - ale mentálny.
Nie si náhodou poslanec za PS?
No to hej, vám to proste všetko splýva, a na všetko reagujete rovnako - hystériou ....
No hej, keď už Nemci sa poučili, tak sa našli ukrofašisti ... špeciálny odpad.
A ty ako? Keď už o tej likvidácii tak ľahko hovoríš - je dobre, keď aj teba niekto zlikviduje? Podľa Nemcov aj ty si Rus, prišiel si z východu, ty Untermensch.
Nie je pravda, že ukrajinci nemajú v tejto situácii možnosti. Majú. Až dve.
Prvá je žiť s východnými Rusmi, teda so samými sebou, v mieri.
Druhá je dlho trpieť, naozaj trpieť a potom žiť s východnými Rusmi, teda so samými sebou, v mieri.
Kto ale Rusov, teda aj tzv. ukrajincov, nenávidí, ten im zákerne odporúča druhú verziu.
Fascinujúce!
A tí zväčša teplí libtardi si pri tomto naozaj aj honia?
Multiagentné systémy sú to, čo dokáže myslieť.
Ale ono to dokáže naozaj myslieť. V reálnom čase prehodnotí svoje hodnoty a ciele a zbombarduje americké vojenské základne v cudzine.
Na svete nejestvuje inteligencia, ktorá by tomu dokázala účinne zabrániť, zaručiť, že sa to nestane.. A v Amerike - tam už vôbec nik na to nemá dosť rozumu..
Ty si naozaj chudák s čiernobielym videním.
Jediné, čo motivuje primitívovo tvojho razenia, je to mýtické "bohatstvo západu". Ale nedokážete pochopiť, že to "bohatstvo" je podvod a príčina tragédií.
Trump je váš blbeček. Amerika proste na viac nemá. Sú to len pastieri kráv.
Odporúčame