Ty si odstrihni trebárs aj hlavu od trupu - ale táto krajina sa zradcom, ako si ty, bude brániť a zašliapne ťa ako pavúka.
Ty si odstrihni trebárs aj hlavu od trupu - ale táto krajina sa zradcom, ako si ty, bude brániť a zašliapne ťa ako pavúka.
Že bude Trump mierový prezident, to tvrdil on a Američania mu uverili.
Ale nemožno veriť židoameričanovi.
Áno, maďarské veednie príliš koketuje so židmi.
KTO KOHO zradil, ty libtard?
Ale on je tu doma.
Na rozdiel od teba, ty ukrofašista.
Už sa chystáš do boja? Chceš urobiť novú neoboľševickú "prozápadnú" revolúcia, ABviliam?
Teším sa na to, ako uvidím zdochliny tebe podobných ležať na uliciach. Fakt sa poteším .
Maďari si môžu vybrať.
Doteraz išlo Maďarsko v opozícii proti vládam Nemecka, Francúzska a Británie ... ale keď vyhrá ten Maďar Maďar, tak tiež nastane skôr či neskôr stav, že zas pôjde maďarská vláda proti vládam Nemecka, Francúzska ....
Stanko, posudzuješ to očividne podla seba.
Teba mali zrejme ľudia celý život za exkrement. Chceš konečne vedieť, čím to je?
Takže nejaká francúzska prostitútka to nazvala zradou? No, my vieme lepšie, kto vEurópe je vlastizradca - a sú to proamerické potkany.
Kyjev je plný Rusov :-)
Vždy tam boli a vždy tam budú, je to ich mesto.
Ocasom - ako ich hlavný zelený Vodca.
Vašou jedinou útechou už je len to vaše klamstvo o akýchsi 3 dňoch. Ste ako na smrť odsúdené zločinci, ktorí sa tešia z káždého dňa odkladu ich konca.
Aký úbohý je pohľad na vás.
Klameš. Vojnu začala Ukrajina, ako proxy nástroj USA.
Každý to vie. Aj ty.
Neoslovuj ma "mamľas" - ja nie som tvoj tatko.
To za prvé.
Za druhé - túto vojnu začali USA , pretože smerujú ku kolapsu.
USA.
Všetci, čo ich podporujú, sú zločinci proti mieru. Čo si potvrdil svojím príspevkom, že sa vojna oplatí.
Tebe sa táto vojna určite nevyplatí.
Trumpa? Americkú politiku určuje usraelský deep state. Trump síce sľuboval zmenu, ale zlyhal. Takže vy, proamerickí otroci, ste zas trocha spokojnejší - zas sa zabíja, zas Usrael pácha genocídu ...
Vojna je dobrá investícia?
No, to si mysleli už mnohé svine, ale potom zväčša skučali a rýchlo zahryzli do zeme.
Je zaujímavé, že tu môžeme čítať príspevky niekoho, kto je už (mozgovo) mŕtvy.
Jasné, tie čísla budú len rásť. Tie ukrofašistické čísla budú rásť ... a potom ... potom Bandera vstane z hrobu a víťazne vstúpi do Moskvy.
Nechceš sa pridať k Banderovi? Neváhaj. Ľuďom tvojich kvalít by sa mala zaručiť účasť na obnove Ukrajiny. Všetkým vám.
Predávajú-prostituujú sa, presne tak, ako to robíš aj ty.
Žiadia vás volajú šábes-gój, Lenin to preložil ako užitočný idiot.
Teraz si všetci, čo si tieto tvoje slová prečítali, vrátane židov a izraelcov, ťapli dlaňou po čele.
Ináč všimni si - si tu osamelý ako von der Lajno.
Teba ale vytiahnem práve na verejnosti.... veď sa nehanbi.
Odporúčame