Klameš. A klame aj komisia.
Kolíkova je prvý vrah v tomto reťazci.
Klameš. A klame aj komisia.
Kolíkova je prvý vrah v tomto reťazci.
Tomu naozaj veríš, mireček? :-))))))))))))))
Ty zakomplexovaní chudák. Zas trpíš sebabičovaním a ačohentizmom? Tak sa obes, obes sa, ak sa cítiš vinný za nejakého Tisu a "klérofašistov". A nepodporuj ukrofašistov.
Nadávaš iba ak sám sebe. Odus ma jasnú pravdu - Burána ste odsúdili vy, "demokrati". To vy ste tupé prasce .
Ale ak ťa to poteší, ste rovnaké prasce, ako komunisti.
Zakomplexovaní benešovskí Češi sa vybili na nevinných.
to si kde zobral, že je niekto pred zákonom "nedotknuteľná osoba".
To neplatí ani zo žartu, ani ako irónia.
Každý, opakujem, každý je "dotknuteľný". A aj veľmi TVRDO dotknuteľný.
Väčšina komunistov boli židia. Ups, to sa nemá hovoriť....
Bohunka Koklesová :-)))
A zas nadávky na štát. Súkromní zlodeji zničia národnú pamiatku, a tá prasnica nadáva na štát.
Privatizácia!
Svibstvo storočia.
Zlodejna storočia.
Šimečka prejavuje jasné črty šimpanzieho atavizmu.
Môj príspevok smeruje k Verdad vencera (a vlastne všetkým šimpanz šimečkovcom).
Zle som ho zavesil (na meno acus), v morálnom pohoršení, moja vina.
Napísal si
"Dufam ze pride nejaka gorila a pohlusi ich vsetkych do radu"
Keďže ty dúfaš, že niekto povraždí polovicu Slovenska, ja dúfam, že niekto zabije teba a tebe podobných.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Ty debil, Američania robia už len takéto teatrálne blbosti.
Misia splnená??
Ale čo? A čo bolo jej cielom?
Aha, to sa nepovedalo vopred a ani vlastne teraz to nik nevie :-)
Poslať prvú ženu k mesiacu? Černocha? Bol medzi nimi aspoň jeden LGBTXYZ?
Že nám nenapísali pred pár rokmi, že Montreol, kde si kúpili otroka Slafkovského, je vlastne odpad :-)
Ale odpadom bol a odpadom aj zostane :-)))
Ty máločomu rozumieš:-)
Vy všetci šimečkovci ničomu rozumiete, iba tvrdej ruke.
Aj tvoj prípad dokazuje, že to ide veľmi dobre dokopy.
Nejaký progresívny mončiči.
Nabudúce sa s podobnými nebudú maznať. A cigáni v base tiež nie.
Ďalší váš cintula. Rozbijú vám ističe, šimečkovci.
Nejaký nadšenec americkej kultúry, čiže progresívny pačurák.
Nechýba tu niekto z chronických blbov - partizán, janobača a pod?
Mali ho hneď tam vtedy pri Kyjeve zastreliť.
Odporúčame