Myslíš?
Čim viac aut, tym lepšie?
Čim viac elektro aut, tym lepšie?
Najlepšie, keď každému človeku pri narodení jedno auto prišijú na hrb, že.
Myslíš?
Čim viac aut, tym lepšie?
Čim viac elektro aut, tym lepšie?
Najlepšie, keď každému človeku pri narodení jedno auto prišijú na hrb, že.
Pre vás, tupcov, to samozrejme nie je zlé.
Vy šimčekovia musíte byť mentálne naozaj na dne, keď vám aj takéto primitívne klamstvá robia radosť.
Ty máš rád amerických vrahov?
Dúfam, že sa ti nasťahujú do obývačky.
A ak sa náhodou odsťahujú zo zeme, kde žiješ, tak navrhujem takých ľudí, ako si ty, poslať rovno za nimi.
Nemajú hlavne REALNE ZDROJE.
Ich spôsob života vyžaduje kvantá nenahraditeľných zdrojov. To, čo sa blbcom javí ako to obdivované "bohatstvo", je práve len táto zločinná hyper spotreba. Sú ako parazit na tele Zeme. Tlstý pažravý parazit - to je Amerika. Pravda, infikovali týmto šialenstvom už aj iné svetadiely, ale tam v Amerike. to má svoj začiatok a svoj neustály zdroj infektu. Je to doslovne svetová pandémia.
Izraelu vládne Trump? USA sú despocia, kde vládne monarchick Trump?
No ale toto :-)
USA a Izrael sú vraždiace monštrá a ty si ich spolupáchateľ. Všetci vy PS ste niečo odporné.
Je sranda, ako vy, celoživotní proameričania, proamerickí fanatici, zrazu dávate ruky preč od vašej Ameriky.
Alebo nedávate? Napíš sem otvorene, že je ZLOČIN, čo robia USA a Izrael!!
Potom sa s tebou možno rozprávať, dovtedy toho nie si hodný, Player.
Trum bol nádej, ale zhnitosť USA je tak veľká, že ho zaduusila.
Ak ťa toto príliš šokuje, milé Notes, tak sa zabi.
Fašistov majú v GB a USA už príliš veľa. Priamo vo vládach.
Neviem, čo je Mazurek, ale som si istý, že on nikdy nespustil nejaké masové vraždenie - ako robia GB a USA priam pravideľne.
Kto je hýbateľom tej "akcie na blizkom vychode"?
Nie je to žiadna "akcia", ale je to špinavá zločinná vojna.
A jej hýbatelmi sú americké banky a Izrael.
Nepresne si to napísal.
Stiahli sa vtedy, keď ich dosť zabili.
Pošahaný je americký režim, debilko, celý americký režim.
Stiahne vojská z Európy?
:-DDDDD
Nič lepšie nemôže spraviť.
:-))))))))))))
Ty si fakt dement:-)))))))
Čo je relevantné na tom, kde prebiehali boje? Mohli prebiehať aj pod morom, to nič nemení na tom, že sa dva štáty NATO pustili vojensky do seba.
Ty si určite za blbca, Ficoistič.
Nás ale do tvojich problémov neťahaj.
Máš zaujímavé životné skúsenosti.
Ale si dosť nechutný, už radšej vypadni alebo mlč.
Pripomína to Banderistan. Všade samé lajná, čiernota a nuda.
Progresívci sa môžu aj picnúť, aj keď vyhrá maďar Maďar. Aj tak to pôjde tam, kde je to nevyhnutné.
Vaše činy, proameričania, sú všeobecne známe. A vie sa, kto ste - mnohí ste to robili verejne. Alebo na webe - čo je fakticky tiež verejne.
Ale dôsledkom vašich zrád, Mirius, sa nevyhnete. Aj keď budeš do konca vrieskať "To Orbána. To Fico". Vrieskaj si.
Odporúčame