Šimečka sa v Kyjeve stretol so Zelenským: Musíme otvoriť dvere, ktoré premiér agresívne zabuchol
Milí russácki obhajcovia a kolaborant, milí fickovi obdivovatelia a fickove ovečky.
Ak ten váš "politik svetového formátu" namiesto plynu pred viac ako rokom vybavovale sebe vyššiu výplatu a svojim kamarátom amnestie - to bolo pre vás super a v poriadku.
Že sa nevenoval problému plynu od volieb - - to bolo pre vás super a v poriadku.
Ak robí politiku na všetky 4 svetové strany (čo je pre normálneho človeka znamením, že pre neho žiaden spojenec vlastne neexistuje a že takto dokáže podraziť hocikoho) - - to bolo pre vás super a v poriadku.Ale ak si dovolí taký Šimečka a spol ísť do Kyjeva, za človekom, ktorý štát a tiež prezidenta sme za bývalej vlády považovali za spojenca (a dnešná opozícia ho aj teraz považuje za spojenca), teda ak ide tam, kde stály videl spojenca kde vidí spojenca - a nehrá v štýle "kade vietor, tade plášť - tak to už je zléééé , že?