iba blázon a koaborant - akým si aj ty - bojuje za russácky krvavý plyn.
A šiemčka tam nie je s nacistomPutinom ...nepametáč, kolaborante, ako Putin vyhlasuje, že ukrajinský národ neexistuje???
Toto sa ti už nehodí, ty sračka falošná ????
teba a podobných by mala ,mať SIS pod drobnohľadom - falošných zamestancov fašizujúceho sa Russácka


