teraz dávajú na vraždenie a vojnu 30% štátneho rozpočtu - a sú 4tí..
Ak budú dávať na vojnu a vraždenie 60% - to už budú tretí, alebo druhí ...?
Tak to by mali dávať 99% na vraždenie a vojnu a budú na 100% druhí..
To sa bude russákom v Russácku dobre žiť, až budú druhí...


