6 dni ste vytahovali obrnenca z bazin kde skapali americania.
Nehanbite sa?
6 dni ste vytahovali obrnenca z bazin kde skapali americania.
Nehanbite sa?
Skor ze z krav hlupakov neurobia.
Preco kravam nedaju ruska?
Vraj zaberali, tvrdil Cabaka.
Ja nie som vol ako vy.
Cakaju na Cabaku a Jarcusku ake rozostupy maju mat kravy a ci mozu v jedalenskom vozni jest, ked prechadzaju cervenym okresom.
Aha dement co robia progresivni liberali
Holandská vláda radikálneho sociálneho inžiniera Marka Rutteho totiž nariadila holandským farmárom vyzabíjať 30 percent svojho hovädzieho dobytka. Tých, ktorí sa vzoprú, vyvlastní.
Preziva to:-))
Mas rusko?
Aj si sa zastiepil proti slintacke?
Stavim sa ze keby Puskarova a Cabaka povedali, zastiep sa tak stojis v rade:-))))
Curzonova linoa tupce
Studuj
Das nam report aj z genocidy v Gaze?
Po 1 co to ma s Ruskom?
Po 2 robi to aj Izrael, ci si len tupy ako Stohlova?
Hitler napadol Polsko.
Sovieti svoje uzemie ktore im ppdla medzinarodneho prava platilo ale polski darebaci ho olupovali.
Ja dakujem sovietom ze tu darebacku krajinu napadli a vzali si co im patrilo.
Taka mala satisfakcia za anexiu nasich uzemi tymi darebakmi z Polska..
Dufam ze aj ty si proti darebakom z Polska.
A Zem si uz videl ako gulu, ci len rovnu?
Bol clanok.
Tvrdili ze Nemci chceli este Blavu pred odchodom znicit.
Nemuseli, urobilo to USA.
Prosim vas a kde sa to potvrdilo?
Lebo z toho clanku ano srnka nevyjde.
Dal by si im ruska?
Ste chori, booster mas?
Odporúčame