doplaval....
ake drama?
drama je v talianskych -spanielskych a inych nemocniciach -kde sa doktori rozhoduju kto umrie bez pomoci-
nerobis dobre...
pan sa nastve- ze ho otravujes s takym odronom-
najprv dlho buvinkali- teraz su znepokojeni a dlho to nechceli uznat ako pandemiu-
to su asi odbornici -co skumaju snehove vlocky na sahare-
tepleho mas vo vlade ty magor a to este takeho - ze sa na kameru ukaze s holou hubou - tak toto je ta elita?
sedi vo vlade -ktora vymysli pokuty za nenosenie rusok pre inych a tento teply arogantny minister ukazuje -aky je on frajer- ON NEMUSI-
ZASE JEDEN -POTAPANY--SASTE--
a v com ten pelegrini zlyhal - ze ubrzdil korona na minimum?
si uplne mesuge?
precitaj si svoje riadky - ty mierumilovna slovenska holubicka-
nenavistny agresor si tu -TY-
ale pupusik - nechod do zabudnutia- bavis svojou hlupotou- chybal by si-
blizi sa velka noc- spusta ludi chodi obvykle k spovedi- za par otcenasov -zdravasov - ste cisti-
nase media su viacej ako papez-
z vysukame sa a diler- co je nadosmrti diskvalifikacia-
z 600 km fitipaldiho a ozivovac - nebohych
z pozemkoveho mafiana-
z kompy
z 5 gr-
z cachry-machry pozemky- kocnerov poskok- batman- vypchate muzstvo-
urobia cistych a najsvatejsich-tieto persony-
kde sa hrabe cirkev s biskupmi- kardinalmi- tym to trva niekolko rokov - kym niekoho vysvetia-
nase media dokazu to co ani cirkev nedokaze tak rychlo a dokonale-
mozem ti ho prezradit uz teraz-
--- zacne -lebo fico---
ty si zase neobycajny-id.ot-
K O R U N O V A N Y
no vidis a komunista kiska nikomu nevadil -ani tebe- ty poondiaty mravokarca-
estebak furer zubar - lezie verchuske do otvoru-
cakam kedy sa zopar novinarov dopusti svojej povinnosti -
pytat sa a mat pochybnosti o povedanom-
zatial len dvaja a zatial len jemnucko a aj to vyviedlo premiera z pohody-
najznamejsia - agentura- JPP-
+++++++++++++++++++++
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
polak ide nieco kontrolovat-
fakt - april-
vraj dotiahli sme miliony z bruselu pre cigansku komunitu-
tak na studne sa uz neuslo?
podobnost s -potravinovou pomocou- cisto nahodna?
no neviem kto ma co za lubom-
vieme-ze vladnut mal niekto iny-
teraz zase vidime a pocujeme konat novinarov- TB- a kazdy ma 5-7 otazok na matovica-
toho milovnika kecpultov -takto odrovnaju do mesiaca ak nie skor-
nuz a ked padne premier - pada cela vlada-
akurat kiska to s ficom dodrbal-
no a tak potichucku sa to zmeni-
lakmusovym papierikom tohoto stavu -je kiska- stale pocita-ze sa tam vrati -
preto je este predsedom stranicky-
z teba ta debilita priamo tecie- a este sa tomu rehoces-
nechcem pisat pod nich -aby im naskakovaly tantiemi za prispevky-
otazka-
postihol korona mozog uz aj-
timpemu-
jemu -jemu a este jemu ?
ci celej estebackej -pupusikovej kancelarii-
nejako si kotolnici- /estebacka prezyvka/ nevsimli - ze uz vladnu-
ked taky - komunisticky estebacik strihnuty - nackovstinou ako des a bes- ked tu bliaka- tak je evidentne vidiet kde nas komunisti tahaju- kiska s pozadia - caputovo z popredia-
modra knizka a blaboli o vojenskej discipline-
podla mna - ked rano vstane-a dostane nejaky napad -nech sa poradi s mimistrami-
aby potom nebol za idiota a hned jeho prava ruka vo vlade - mu to sprdne-
ako to potom vypada-
potom plati-to biblicke-
boze odpust im -lebo nevedia co cinia-
Odporúčame