tak toto je fakt konstrukcne riesenie- po ktorom volas inde-
tak toto je fakt konstrukcne riesenie- po ktorom volas inde-
a po troch tyzdnoch - co ?
pride -najvyssi a bude nam kazde rano sypat-manu z nebies?
a podporu ziacikov so studentami- ked budu v 2-metrovej vzdialenosti- tak to bude najdlhsia podpora-
v tom pripade musi mat prioritu-potraviny- to bude problem -
mat zasobu na kazdu hlavu tolko a tolko -ale na tri roky-pokym sa neprentrasformujeme znovu
na agrarnu krajinu- proste byt schopni -uzivit sa-
ako to dopadne - ked niecoho niet - ukazali nam priatelia s ruskami- zhabali
s potravinami to bude to iste- ak nie horsie-
toto je len take upozornenie- co asi pride-
vsetci co tu obhajujete tuto vladu - asi mate na nu styky- tak jej to posepkajte-
aby sa zase nenasly prazdne sklady-
ako sa to robi - si najdite - na you tube- prepers- adolf kudlinski-
co korona virus -to je ho-r-no- potraviny budu pruser- dovazame- a ked nam ich nepredaju - ako ruska - to len bude sranda-
10 000 ludi napise- ze je blazon -nech ide do ustavu- posluchne ?
to su rady-
ak by sa cina izolovala-
ak by sme 10 januara zavreli hranice-
ak by sme nepustili ziadny vlak-
ak by sme nepustili ziadny kamion ani autobus -proste absolutne nic-
ak by sme nepustili nikoho lyzovat-
ak by ani jeden jediny cloviecik nepresiel hranice k nam -
tak mozno by sa to zachranilo-
mozno -
ovsem - da sa to ?
ked - bruselska madam este nedavno vrestala- ze co si to dovoluju zatvarat hranice-
matovic neignoruje jednu vec- sameho seba-
uprimne ani mu nezavidim - lenze chcel to- ma to-
neviem ci by to smer robil lepsie- to sa uz nedozvieme-
skoda-ze vlada- vynaklada vela casu na uplne hluposti -
jediny ako tak rozumny je kollar- vyzyva -ser...kaslite na hadky- na vsetko bude cas-POTOM-
ale nie - spustu casu marnuju -chrlenim slov o ficovi-
ved preto fico prehral - tak na co to -TERAZ- po volbach stale opakovat-
absolutne neproduktivne- skoda vzacneho casu-
matovic zamrzol v predvolebnom case-
ukazuje sa -bohuzial - ze do vysokej politiky nedorastol-
no treba dufat v zazrak - ze sa zmatozi a nie zmatovicatie-
potrebujeme to vsetci-
este mi povedz -aky je rozdiel medzi papagajom a tebou-
keby si nebol drbnuty-tak druzstva nam kto zrusil asi -fico-
nebol to nahodou trump- ktory vyzval plnit - zavazky ?
co chces vystupit z nato?
vsak bezte na ambasadu a vyjednajte v case krizy -bud odlozenie kontraktu-ked nie zrusenie-
ked lovis idiotov - tak si zober rusku- lebo si chytil idiotvirus-
a este ty kapustova hlava- fica som nevolil ty drbnuta tekvica-
ja vo svojom prispevku neutocim na nikoho -len som doporucil -
v afrike zozraly urodu kobylky- iran - obilnica je v prdeli-
vies rozdiel medzi doporucenim a utokom?
preto - uz je za dvermi -dalsia katastrofa-
este horsia- distribucia potravin-
uz som pred mesiacom pisal- treba okamzite nakupit obilie teraz z ruska- cize od putina-
pokial este nejake ma-
v taliansku - uz nafasovali- policajti- ostre- proti rabovackam-
aby sa po matovicovi nenasly prazdne sypky-
premnozenie hlodavcov na poliach - bude mat za nasledok - neurodu-
aby hlad nenarobil vacsiu -kuca-pacu- ako cely ---korona---
no a utorok z popradu a vo stvrtok do popradu - lietadielkom - to bolo za jeho ?
prvy april je zajtra-
daj lepsi priklad-
teraz na -ta3- je ukazka vrcholnej arogancie-
minister skolstva hovori- live - bez ruska-
ale frajerske rukavice mal- nemali mu naparit pokutu ?
no ty to nechapes -ze ?
teraz o vsetkom rozhoduje pat a mat-
riaditel uradu je od toho aby rozhodoval- inac tam nemusi byt-
:-)))))))))))
davno - som pisal - ze fico potrebuje politicky preplesk-
no ista cast diskuterov sa podoba na zdivocelych fanuskov vo fotbale-
im je jedno - hlavne-zemozu revat-
v cechach - bi a bi cobola do hlavy-
opacne zase - spartaaaaaaaaaaaaa spartaaaaaaaaaaaa buzerantov parta-
proste uroven hodna milovnikov vraj -dobrej zmeny-
ty mas starosti-
co ti je po nom-
teba uz prebalili?
Odporúčame