igorko moze vsetko- na hube-
170 ku 1- a flasa s poharom - co urobi v kotrbe- kvapockova zavlaha- nedoniesla mu ku korienkom - ziadnu bunku-
igorko moze vsetko- na hube-
170 ku 1- a flasa s poharom - co urobi v kotrbe- kvapockova zavlaha- nedoniesla mu ku korienkom - ziadnu bunku-
ty si daleko od blavy -daleko od rozumu- ktoremu nikdy nic neprislo-
zarabaj-zarabaj
nic nezastavili- ocakavaju len teraz za par tyzdnov kulminaciu-
16 rocne dievca- francuzsko- uplne zdrave- 14 rocny portugalec- sportovec-
...namatkou...len na korona-
chorych je uz tiez dost-
iste -skor umrie ten s chorobami -ako zdravy - lenze ked by nebola korona- tak by aj ten s chorobami este zil rok -tri -sest- korona mu ukradne zo zivota-
neviem preco mas nutkanie -robit si z toho dobry den-
vitaj sokrates na diskuzii-
...................
a coze si chcel ?
ak je pravda- ze nejake -dve kvoky- doletely-pocmulkaly sa a hodily spiatocku- tak nakopat do ri..-
ovsem - pravda bude asi ina- nebudu peniaze - nech si kazdy ide ako chce- alebo tych min.1000 za letenku- a este musi byt plne lietadlo-
vlada v biede- nemoze -platit turistiku- tym - co sa chvalili ako je im tam dobre a ako dobre zarabaju-
nikto im to nezavidi -ale stat - toto v tejto biede nemoze organizovat-
niekedy zbytocne taras-
na dedine sa vzdy hovorilo -pan boh pomahaj- odpoved-panboh uslys-
sedlak pisal o tomto vyzname- ty to dokomolis s jeziskom a boh vie s cim inym-
proste ---chaos---
to mal urobit jeho foter-
ale ved to je zname uz aspom najmenej dva tyzdne- chrani to len to- ze kaslom nevychrlis az tolko ako bez rusky-
tak sa zavlazuj -zavlazuj -azore- ty rusky ka-ge-bak- mne je hadica s dierkami u pr.... aj ked ju sam mam - ide mi o nieco ineho - ked si mat a pat zoberie nieco do hu- teda ust - tak to omiela akoby objavil ameriku-
ked sulikovci chcu nieco davat adresne- vzdy to smrdi pruserom -
drby-drby -drbycky - do tvojej tekvicky-
kde ty az dokazes klesnut -
matovica nemam rad- je to namysleny nabob-
ale mam pre neho jednu radu-
skonci presne tak ako vsetci -co si mysleli ze su nepostradatelni-
ma organizovat ministrov a nie vsetko -LEN ON-
moze na to skaredo doplatit-
napisal som -ze nezavidim tomu -kto musi obhajovat -kvapockovu zavlahu- a kolko srsnov sa vyrojilo-
chcel lokalizovat mobilny telefon-nedalo sa - bol nedostupny-
ako potom budu lokalizovat -koronavirus-
pane boze a ja pisem -ze robil v exekutive?
robi uz 8 rokov spickoveho opozicneho politika- najmenej-
robil zo seba - geniusa- ze vie vsetko najlepsie - nuz tak nech nerobi on zo seba -kvapockovu zavlahu-
neviem preco ho potrebujes obhajovat-
nie je ani svaty a ani taky dobry ako kecal v opozicii-
ty tu pises -nezmysly- skoro to iste -ako matovic- na -TB- s tym poharom a flaskou-
Odporúčame