amen- itte missa est-
povedal ten co kradne do batohu-
ani kofy na polsko-zidovsko-arabskom trhu- nedosahuju trubanovu uroven-
proste holohlavy opiatovy mafian- myslienkovo suchy septik-
amen- itte missa est-
povedal ten co kradne do batohu-
ani kofy na polsko-zidovsko-arabskom trhu- nedosahuju trubanovu uroven-
proste holohlavy opiatovy mafian- myslienkovo suchy septik-
mne je to u pr...e- ja chcem adekvatny trest- aj ked ten uz nic nevrati nazad- to len ty tu melies plevu 10 x a myslis si -ze namlatis psenicu-
kurde-chytne sa toho -NAKA- zajtra sedis vedla nich-
ty si drbnuty alebo chodis do druhej osobitnej-
obzalovany na svoju obhajobu moze pouzit vsetko -aj klamstvo-
na lipsicovi je aby dokazal opak-
ja sa nezastavam vrahov -ale zase niesom natolko drbnuty ako ty -aby som popieral sudne rokovanie a jeho pravidla-
ty si obycajny vybliakavac - tlampac opozicie -
vrah nemusi nic dokazovat- ten moze obvinovat-koho chce-kedy chce a ako chce-
tak to na sudoch chodi- a ty tu darmo tliachas -tvoje nevedomosti-
koniec koncov si s nou lipsic -esemeskoval-
ci mali spolu aj -techtle-mechtle- tak to nech si vyjasnia medzi sebou-
v pripade valkovej smrti -tiez bolo vsetko vysvetlene-pachut ostava- kde je ta s kosou - vsade je lipsic- dokonca ked nebola naporudzi- tak ju hned zastupil na prechod-
todova s kordou -vysvetlia vsetko k tvojej spokojnosti-
na zaspamovane odkazy zasadne neklikam - bud sa vykecaj alebo nedristaj-
ty si cely toxicky-
ty si tak jednostranny -ako slepa ulica-
na lipsicovi je teraz aby to vyvratil-
ty radsej bez na suche -wc- pozri sa aku mas stolicu-
SMUTNE JE NA TOM TO - ZE SKULIS LEN JEDNYM OKOM-
no tak tunel branisko bol vytunelovany komplet-
mam dojem - ze to nebola ficova robota-
vsetci sa asi zhodneme na jednom- akakolvek vrazda je ohavny cin-
pred 30-mi rokmi by objednavatela aj vykonavatela - cakala -kravata-
bohuzial ani dozivotie nie je adekvatne -bolesti pozostalych a zmarenych mladych zivotov-
co je ale smutne - je politicke vytlkavanie - tohoto nestastia-
proste- hyeny- sa nezapru-
potom vsetko mohol napisat ktokolvek....
ty kyska-
ja uz fakt zacinam byt alergicky na -vraj okradnuty- kradne sa- do prcic pochodovych-
ked vies kto je zlodej -preco to nejdes zazalovat-
ja neviem o nicom - drbnuteho matovica odmietam vobec pocuvat-
vsimni si kto vresti z politikov o korupcii- zacnem beblavym cela rodina kradla on s kanikom este aj dochodcov okradol -matovic to je kapitola sama o sebe- sulik - to ma podrz- ten a poctivost- ten ukradol aj ponozky aby bol s velkym- kiska- to vari nemysli vazne- kollar to je uz len svatec- hlina -krestan co nevie ani 10-toro vykoktat- truban - paneboze -za co- za co nas pane trestas-
ale ked si tak hladny -prid sadni -vystup v leviciach - pockam ta u langosov s cajom -
mozno by si tam prestal otravovat nezmyslami-
nefunguje skoro nikde- ked je dialnica- tak sa to casovo nevyplati- myslim v okolnych statoch-
VZDYCKY to musi byt rentabilne- a to na kratke vzdialenosti nikdy nebude-
klames az sa hory zelenaju- videl si prechod v trstenej? tam kym to odstrania- keby aj chceli-tak to trva vecnost-
pri zastave srdca alebo mozgovej prihode -zijes len 5 minut- tak si to spocitaj- a aj to by si musel byt v nejakej sanitke ked ta povezie rodina- skapes- lebo ta nepustia- uz sa nezosmiesnujte-
strajkovat sa da aj inteligentne- toto je bohapusta politicka saskaren -opozicnikov- nebojim sa povedat politickej vydieracskej svoloci- to je cele- za mesiac su volby - len pohlupavcom ako ty to vyhovuje-
vsak nech sa spoja-ale vsetci- a na tyzden -dva- prestanu vozit- a budes vidiet ten frmol - nemusia blokovat cesty- cim nasieraju tisice vodicov-
lenze na tom by netrhli politicke body - ze ano?
ostatne tvoje pripomienky sa daju riesit vzdycky- zaloz stranu svatych a mozno nieco dokazes-
tento demokraticky system naucil kradnut vsetkych - od meciara -az po fica- medzitym aj ti dnesni opozicnici kradli ako straky- bez vynimky-alebo drogovali-
Odporúčame