bude alebo bolo take iste ako za basovania-vypravcu dzurindu-za basovania- fernet-rezen-lady-
nic nove pod slnkom-
bude alebo bolo take iste ako za basovania-vypravcu dzurindu-za basovania- fernet-rezen-lady-
nic nove pod slnkom-
uvidime za rok -dva- kto bude vacsi srandista-
VSAK SI ZVOL TU NENAZRATU OPOZICIU-
mne je to fuk- ja som len poukazal kto je kto-
jedine ma trapi- ze opozicia je este horsia ako terajsia koalicia- proste- babraci- to je vsetko-
VY KISKOVCI VIETE LEN GRCAT-
na to ste kadeti-
a kde je napisane ze ho nezabil umyselne-
vidiet bol - na prechode bol - lipsuk -MOZNO - aj vrazdil-
akurat sud to nezobral do detailov- v slovnom vyzname na sude je velky rozdiel medzi vrazdou a zabitim- akurat tomu mrtvemu je to sumafuk-
vyznam slov uz pre neho nema ziadny vyznam-
---JE MRTVY---
bravoooooooooooo -lipsic---
prejdi na-SME- a - N -ko- tam to mas zasa opacne-
to ti netrha zilami?
ja by som volil alternativu aj za 30 sekund- ked by nejaka bola-
to co je protipol ficovi- je este vacsia zberba ako -9 smerov- dohromady-
to je to smutne v nasej opozicii-
tak sa nenervuj a bez k svojim - slusnym-
pupusik - ringelo-picham-kaktusovina z teba smrdi na -C- honov-
-------------------------------------------------- -----------------------------------------------
- -------------------------------------------------- ----------
-------------------------------------- -----------------------
------------------------- ------------------------------------
------------ --------------------------------------------------
------------------------------------------------ --------------
---------------------------------- ----------------------------
-------------------- -------------------------------------------
----- -------------------------------------------------- --------
---------------------------------------- -----------------------
------------------------- --------------------------------------
---------- -------------------------------------------------- ---
--------------------------------------------- ------------------
opozicia ukradla este aj tu potravinovu pomoc pre biednych
taka je nenazrana-
nuz aj tak sa da- losujeme-losujeme-tak dlho az vylosujeme toho spravneho-
a loho tam chces konkretne ty-
pozemkoveho mafiana a odrbaca chudobnych
600 kmfitipaldiho a vykopavaca chudiniek pochovanych.-
meraca oneho konskeho-vypchavaca muzstva-
murara a vozica hnoja-
inseminatora a obchodnika s tym najhorsim co moze predavat len ludska hyena-
zlodeja bariel invalidom?
no a to najlepsie nakoniec -snupaca snehu a doporucovatela-snupania- 5gr .holohlavca?to bolo a je najvacsie zverstvo a hnus- co moze politik povedat-
potom ti gratulujem ze nemas mozog- nezgrcias sa sam nad sebou-
fico nutne potrebuje oddych -
ale tato verbez ho ma nahradit ?
bieda slovenskej politiky je v tom -ze opozicia sa nevedela pretransformovat - do naozaj slusnej opozicie- vie len vrestat a jediny slogan maju VSETCI- lebo fico-
kotlebu tiez stvorila opozicia- kiska to pohnojil uplne-
pupusik - nejako si vynechal- najvychcanejsieho komunistu-kisku- ospevovaca februara- vypravcu-
lizacov marx-leninizmu-figela-miklosa- atd.atd.atd.
tak nabuduce- stekaj na vsetkych rovnako-
toto nieje obhajoba koalicie-len povzdych nad tym -kto ju chce nahradit-
len aby sa nezabudlo-
jeden ospevoval februar- ina piekla nedelne rezne-
jeden zrusil tunely -aby potom zduchol do bruselu-ked si nevedel rady s bytom- - iny meral konovi -oneho-
od hladu ranajkoval s mafianom-iny kradol pozemky -taky dva a poldnovy pracant- aby nakoniec dogrcal lietadlo a oblubil si -bozenku s rohami- jeden murar co nevie desatoro- dve opiatove individua- jeden sialene rychly sofer- padlasovy ekonom- o mifkovi skoda slov-
vsetci kradli- vsetci maju nieco za pazurami-
nech maju- len nech mi nekazu moralku-
ak teraz vraj kradne trojkoalicia- tak o to viacej bude kradnut-7- koalicia-
alebo ma niekto este nutkanie ich ospevovat ?
problem je v zhumplovanej-zdegenerovanej - zlodejskej koalicii-
to je problem - kojeneckej demokracie-
toto je to vraj- SLUSNE-
a co ineho je bratislava?
prides vlakom a mozes sa zgrciat ako kiska v lietadle-
nech sa ide vyspovedat najprv batohovy zlodej-
kocner mal u prdele hlavne sulika-
pretri si belmo-petricek jahodkovy-
ty si fakt gaucovy dristac-
co drichmes a nejdes za prokuratorom - fakt len ziapes ako nachmeleny trulo- vseobecne dristy o kradnuti si nechaj pre -snehurku a 7 trpajzlikov-
kto vie o kradnuti a neoznami to-je tiez zlodej-
Odporúčame