nemas na ranajky ty- komunisticky -blbas.tot-
a kde si si na dialnici-utrhol koleso na akom vytlku-ty tlk-
ked si na davkach a teraz mas zimny spanok -tak nedristaj o doprave
lebo strana zelenych je produkt slnieckarov a ti proti sebe nepojdu-
+++++++++++++++
dobre vediet- mna to sice neobmedzuje -ale teror nemam rad-
strajkovat sa da aj inteligentne a nie nasierat tisicky inych ludi-
tak pupusikov klan - dezinformatorov a provokaterov - sa rozrasta-ako burina po dazdi-
daleko lepsi strajk by bol - absolutne nic nevozit- dva tyzdne-
to by bol za par dni taky pruser- ze by lietali aj certi z neba-
ja ich mam ucit strajkovat ?
lenze taky strajk -musi boliet najprv ich- tyzden dva nezarobit-
takto len co zasievaju nenavist voci sebe - a v 90 % pravom ludia nadavaju na ich sposoby-
ze je to politicky odrb opozicie - tak o tom nepochybuje nikto -kto ma este aky taky zdravy rozum-
keby si napisal aspom jednu -jedinu -konstruktivnu myslienku-
vies len pupusikovat- nezmysly-
ja porovnavam to co sulik nasluboval a co prd urobil -
smer to co slubil -to aj splnil-
ja nie som taky drbnuty ozembuch aby som opakoval svoje chyby dvakrat po sebe-
apropo - fico raz skonci- mozno vo februari-mne to zilami trhat nebude-
co mi ale trochu vadi- tak ta zberba -co chce miesto neho- cize zlodejska opozicia-
-nuz ale asi si to musime vyzrat zase -
neskromne si myslim - ze vizia smeru je realnejsia ako bludy sulika-
uz raz vladol - uz sluboval -aby potom povedal - nedalo sa- lebo koalicia-
nesplnil absolutne nic- a to sluboval desatinu toho -co slubuje teraz-
a na 89 si nejako cudne pomlcal-
inac ked chce niekto znicit korupciu-tak by mal zacat od seba-
akurat neviem ako to chce robit-sulik -beblavy-matovic- seda eminencia kiska-
a trosku mimo - vtedy sa kradlo- teraz by sa malo vratit nakradnute-
trosku ina situacia -nemyslis?
vacsiu hlupost si uz nemohol napisat?
to potom aj komunisti mozu povedat- ze to vsetko napachali - nie pred 10-timi rokmi -ale uz pred 30 -timi-
takze su cisti ako sulikova lalia-
vacsiu hlupost si uz nemohol napisat?
to potom aj komunisti mozu povedat- ze to vsetko napachali - nie pred 10-timi rokmi -ale uz pred 30 -timi-
takze su cisti ako sulikova lalia-
staci jeden jediny bod-paragraf-ci zakon- a nie 1144 bodov-
retroaktivne odobrat majetok - VSETKYM CO KRADLI- vsetkym aj ich zenam-milenkam-detom-
retroaktivne- ked to islo pri amnestiach- tak u tohto by to schvalovali vsetci -okrem zlodejov-
tak co risko- vymenis to za tento jediny bod?
ani ozraty brblos by taku hlupost nenapisal -ako ty --- naj naj 7 x nazaplatenejsi troll-
řpanenka skakava-podsrpenska-
ty si tak drbnuty alebo musis pisat tieto bludy-
sudnictvo -policajtov -prokuraturu ma pod palcom ina mafia- popradska- trnavska- a -N- eckarska- komu utekaju fakty zo spisov-
ficovi- alebo matovicovi- todovej-kordovi- zabijakovi lipsicovi-
sa opamataj-
fico ma tak pod palcom jedine toaletak-
Odporúčame