slovensko je fakt v rozklade - ked si mafian a objednavatel vrazd-ak je to pravda- zavola predsedu parlamentu a diktuje mu na ranajkach ako a koho ma volit-
a ten co zavidi konovi jeho ony- to zopakuje 9 x- no nieje to sranda?
slovensko je fakt v rozklade - ked si mafian a objednavatel vrazd-ak je to pravda- zavola predsedu parlamentu a diktuje mu na ranajkach ako a koho ma volit-
a ten co zavidi konovi jeho ony- to zopakuje 9 x- no nieje to sranda?
ty lizes vsetkym -aranam nad 75- pol roka nemyte-
ked mam smad to nikto nikdy nevidi-
ked som ozraty -to vidi ihned kazdy-
ani kollar nemal styky-len nahodou boli obdivovat fidela-
nuz pokial si vytiahnes hlasovanie- tak zistis-ze s opoziciou hlasovali -x- krat castejsie-
takze podla tvojej logiky - budu hlasovat s nou aj po volbach-
do roka asi neskonci -
len zopakuje- kiskov cirkus-
ty si ako ti nasi ziacikovia- vedia citat-ale nevedia interpretovat precitane-
naco ho ma za poradcu- nevies ? nuz aby jej radil -pisal - vari ho nebude zadarmo platit-
leskova komunisticka ideologia z toho trci ako slama z deravej cizmy-
bez za cimormanom -nech ta nauci logike-
aby si vnimal to co citas a to co si schopny pochopit-
zase dřist jak brno-
v obou statech jsou vlády-které kupodivu fungujou dobře-
že to nejde pod fousy -spícím vagonům a jiným halikokiskovcům -to je jiná věc-
že je opozice jak u vás tak u nás - IMPOTENTNÍ- tak to je bohužel-nebo chvála panu -dobře-
problém bylo vládnutí klause-topolánka-nečase- u nás dzurindu-radicové-
ti to tak dodrbali-že lidi voli to co voli-
neplač v lednu-že ti kosáci v červnu třešně vyzobali-
rychloběžka-
nějak ti to rychlejí kváka -nez mysli-
zmetek budeš nejsíš -TY-
ale-ale- pupusikova-pravda vitazi- sa dala do moralizovania-
len tak mimochodom - kto si zoberie za poradcu komunisticku plosticu -ten sa zosmiesnuje sam-
a len ukazuje aky ma charakter-
sranda je -stary vlk steka uz len -ze musi- ale mlade vlcata uz citia sancu na koristenie-
zo ziadneho vlka ani vlcata neurobis vegetariana-
ide o korist a nie moralku-
citaj cele - pisem aj o -ficovi-ze nutne potrebuje-preplesk-
ja niesom z kosiaru- ktory krici -moj zlodej je lepsi-
a provokoval na manifestacii ? fyzickym nasilim ?
ach ta skleroza....
Odporúčame