vzdy sa bojim -ked niekto vyzyva ku zmene-
zacal kiska a su dva hroby-zacina p.prezidentka-cim to skonci-
pretoze sa na to nabaluje spusta arogancie a nasilnosti-
ked chce zmenu - tak treba vyhodit vsetkych komunistov a vsetkych -inaksistov zo svojho okolia- tym by mohla zacat-
zmena nieje odstavenie smeru a jeho vymena za- kisku-kollara-matovica- trubana-sulika-hlinu- beblaveho-
to by bola ironia zmeny- a tak trochu katastrofa-
vsetci uz dokazali-ze su zlodeji- narkomani- podvodnici-
TO MA BYT TA ZMENA ????????????
bieda-svk-politiky je- ze zlodeji-chamtivci si utvorili strany a kricia o slusnosti a novej politike-
a media s nimi- preco ????????
nuz lebo- FICO-
nieje to malo ? drichmali cele roky - nevytvorili slusnu protivahu-
zbudia sa pred volbami a hrrrrrrrrrrr na -FICA- a -SMER-
fico potrebuje nutne-preplesk- ale od tejto zlodejsko cvargavej kamarily ?
bohuzial na -svk- je to tak hovorieval jeden novinar co sa dal na politiku-


