ked podpisovali kiskovi- diabolsky upis -tiez nepredpokladali -ze sa ocitnu pod mostom-
no a madam -tiez vypratala z bytu par samcov-
- takze aby jej to nikto neotrieskal o hlavu tu - komediu- tak sa nediskutuje-
ked podpisovali kiskovi- diabolsky upis -tiez nepredpokladali -ze sa ocitnu pod mostom-
no a madam -tiez vypratala z bytu par samcov-
- takze aby jej to nikto neotrieskal o hlavu tu - komediu- tak sa nediskutuje-
parybycka-
niekto sa tu ozaj bude trieskat o zem ale ficovolici to naozaj nebudu-
to si zapis za usi-
klasicka ukazka ako sa z cloveka stane kvoli peniazom - ludska troska-
on nerobi- on totiz tym tlkom je-
len mu to este nedocvaklo-
...boze odpust mu -lebo figel ozaj nevie co cini-
aj tebe dala? ziarlis na nikolaea?
v blazinci -ktory je tvojim domovom - to tiez tak funguje-
des a bes-
co ti chyba aby ti poslala ta tvoja amerika-
atomovu bombu na gebulu?
alebo chces popraskovaf - orange- foliantovymi-zelatinami vlasky?
alebo nebodaj vykynozit kulturu -nasich dedov?
to totiz dokonale robia ti tvoji - vivat-usa-
vsade kde vkrocia to robia-
- dakujem nechcem-
nebudu citat vase prispevky- a to bude katastrofa-pre vas-
baklazan ty si utiekol z grilu?
pripeceny mozog mas poriadne-
takyto pohlupavy nadpis moze splodit -mesuge matovicoveho typu-
dalsi matovicov klon-
pokracuj-pokracuj az do uplneho zhlupnutia-
nebavim sa o sile- bavim sa o tradicnej formalnosti - ty komunisticke-qi-qi-
to co si ty napisal -do diskuzie si tahaj svoju staru-
co ste dostali diskuzny -AIDS- ze vy opozicnici mate nutkanie tahat rodiny do diskuzii-
vraj sovietske praktiky-
ked chces na olympiadu je logicke -ze tam nejdes v 7-mom mesiaci-
to niesu ziadne praktiky- to je logika-
akurat je zaujimavejsie -drisnut-do eteru - hovadzi bujon-
kanada a anglia maju spolocnu hlavu statu - hadaj kto to je- ak niesi - volaki zmeteni-
ked nevies co su v tomto pripade tradicie- tak si komunisticky pomatenec-
az na buduci rok - vlak si uz zabukovali-
vymyslaju vymyslene- testuju to -co uz funguje- ale aj tak nech sa im dari- v bezpecnosti-
tak na to -ze ten most nemal podla trollov nikdy existovat- lebo scot a muzik nedokazu- tak ako pre auta a teraz aj pre vlaky je krym pripojeny pupocnou snurou a -porosenko sa moze roztrhnut- a trollovia mozu akurat nehty obhryzat-
Odporúčame