na rozdiel od teba- ja niesom plateny bezmozgovec-
v rusku som bol -pozeral som diskuziu na verejnopravnej - a ty by si mal strach co len pomysliet na take slova-ake tam na seba kricali- diskuteri- takze neklam a svoje imbecilne poznamky chod kazat do jaroviec-
mozno tam najdes seberovneho-
inac klames este aj v tom ze pises- ze denne kritizujem- prdinku-
kremel ma fascinoval -ale svojim zlatym pokladom-bez sa pozriet a uvidis ze ti sanky ovisnu ty platiaca plostica- bol som tam 3-x a pred zimnym palacom som zakrical -uraaaaaaaa- ukazal -ze mam akoby vintovku a hnal sa na zimny palac- a predstav si nikde ma nezatvorili-
mam rad takych trkvasov -co v niti boli- vno vedia- ale vypisuju - tekvicove hluposti-
mam na 31.12 letenku z prahy do petrohradu-na 7 dni - ubytko zaistene- chcem vidiet - s novym godom- pretoze tam uz nieje potrebne vizum-
nesed na niti -pri -pc- a chod sa pozriet ako zivot vypada na vlastne bulvy-
ty pijavica estebacka-


