Je to hotové nešťastie, keď nemáš o niečom ani potuchy, a napriek tomu o tom píšeš.
Je to hotové nešťastie, keď nemáš o niečom ani potuchy, a napriek tomu o tom píšeš.
Pani ombudsmanka v rozhovore (čítal som ho v čase zverejnenia) sa vyjadrila veľmi triezvo a rozumne. V duchu som sňal pred ňou klobúk. Mikloškove názory zdieľalo veľa diskutérov, napríklad tento: henta scientologova ombudsmanska modra ritopichka si mysli ze na Slovensku je medzi ludmi vacsina buzerantov a ze urobila dobre :-( ... Ste v ozaj vyberanej spoločnosti, pán Mikloško.
Veľmi presne napísané. Samozrejme, tí, o ktorých píšete, to budú chápať ako "ďalší hysterický útok médií", pričom oni všetci tak strašne milujú homosexuálov.
Už pred tromi mesiacmi som v diskusii písal, že ide o pokus vložiť do legislatívy sekulárneho štátu zákony vychádzajúce z kresťanskej ideológie.
Ja mám riešenie už trištvrte roka: Kyjev stiahne bojové jednotky a začne rokovať, a oficiálne uzná pričlenenie Krymu do RF.
Mal by niekto povedať Kiskovi, že konkrétne kroky, a to veľmi účinné, môže spraviť Kyjev,
"Slovensko dnes odvážne bojuje za ochranu rodiny". Kto si zosobnil právo zahrnúť všetkých občanov Slovenska medzi prívržencov Aliancie proti homosexuálom? Čo sú to za lži? V čom spočíva "odvaha" tých hlupákov, hnaných nenávisťou k svojím spoluobčanom?
Nuž hej, ako príklad je najlepšie vybrať DSS s najvyšším zhodnotením, a napísať, že by z úrokov dostával viac, ako iný zo zakúpeného doživotného dôchodku. Dobré je zamlčať, že ďalší rok by dostával povedzme 8,50 a tretí rok by dostal oznámenie, že istina sa mu scvrkla na polovicu, pretože ten rizikový fond náhle prudko padol, aby dal zapravdu svojmu menu.
Žeby osobne Chromík? Čo sa týka práv detí, tak momentálne u nás žiadny homosexuálny pár nemá adoptované dieťa, a ešte dlho nebude mať (nezávisle od referenda). Takže vlastne "odvážne bojuješ" za práva 0 (počtom nula) detí. Na druhej strane je fakt, že desaťtisíce detí žijú v neúplných rodinách, vychováva ich iba jeden rodič, neraz v ťažkých sociálnych podmienkach. Podľa mňa by si sa mal zasadiť zato, aby štát pridelil do týchto rodín chýbajúceho rodiča do čias, kým deti dospejú.
Baláž je posadnutý odporca I. piliera. Možno je platený z DSS, skôr si však myslím, že mu to nemyslí.
Nič bližšie nepovedal? Vážne by ma zaujímalo, ako sú Estónsko, Lotyšsko, Litva, Poľsko, Rumunsko a Bulharsko zasiahnuté anexiou Krymu. Nemôžu sa tam ich občania chodiť rekreovať?
Nuž, ja som bol už dospelý v roku 1968 a pozeral som sa tiež, aj zuby mi škrípali. Presne to isté som videl v záberoch Euronews z východu Ukrajiny, ešte pre tým, ako začali byť mřtvi. Obyvatelia miest obkolesili tanky a obrnené vozidlá prvých vojenských jednotiek ukrajinskej armády, debatovali s vojakmi (ktorí vyzerali rovnako zúfalo bezradne ako tí, čo prišli do Československa - mimochodom, aj medzi tými bolo veľa Ukrajincov, kvôli presnosti, neboli to "Rusi", ale zmes mnohých národov) a posielali ich domov. Vojaci aj odchádzali a bojové vozidlá ponechávali separatistom.
To, že ústavný súd neodmietol všetky otázky neznamená, že otázky sú v poriadku. Znamená to nanajvýš, že naša ústava potrebuje zmenu.
Veď nech pošlú namiesto Grékov do pokladnice EÚ tých 160 miliárd dolárov, a je to v poriadku. A nemusia vykladať, čo by Európa mala alebo nemala.
Časový termín nie je správny. Mali by dať trebárs hranicu, keď euro bude stáť $0,90.
Podľa mňa má byť cirkevná daň nezávislá, mali by ju platiť len tí, ktorí sa hlásia k príslušnej cirkvi, a nikto ini by nemal odvádzať rovnakú daň na niečo iné - vlastne je to istý spôsob trestu, že nepodporuje cirkev. Toto je na spôsob povinne-výberovej výuky náboženstva.
Odporúčame