Čo je to za príklad, pacientka zo zahraničia, ktorá nemá ani zdravotné poistenie? Kvôli tomu sa majú zvýšiť platy?
Čo je to za príklad, pacientka zo zahraničia, ktorá nemá ani zdravotné poistenie? Kvôli tomu sa majú zvýšiť platy?
Nerozumiem, prečo utajuje meno tej organizácie. Aby sa to nemohlo overiť?
To vážne? Naozaj stojí posudok súdneho znalca na hodnotu automobilu niekoľko tisíc € ?
Niečo pravdy na tom bude. Súdiac podľa článku, s Linuxom dokážu pracovať aj niektorí pologramotní ľudia.
Mňa nezaujíma denná dávka, ale deň, kedy to bol vyrobené a deň, kedy končí záručná doba. Ten prvý údaj už bežne chýba najmä na potravinách s krátkou trvanlivosťou.
Ja by som navrhol prijímať také zákony, ktoré pochopí každý a každý si ich bude rovnako vykladať, keďže budú jasne a jednoznačne formulované.
Čo je to "bezmála dvadsať čísiel"? Šarapová má 188 cm, to znamená, že je o 27 cm vyššia.
Navrhujem, aby pohostinstvá boli otvorené iba v pracovné dni od 8:00 do 17:00 s obednajsou prestavkou od 12:00 do 13:00.
Keď začali montovať reproduktory na zastávky, ktoré kontinuálne znečisťujú akustický priestor aj ďaleko od zastávky, myslel som si, že horšie byť nemôže. Mýlil som sa. Najbližší krok bude pravdepodobne výmena okien na vozidlách MHD za LCD obrazovky.
Prípadne by sa mohla vzdať viery, ktorá sa v samej podstate má starať o jej dušu, a nie o jej plecia.
Čo také sa stalo? Prestali ich vyplácať? Ja zatiaľ viem iba toľko, že SocPoi má s nimi veľké problémy, pretože Mikloš presmeroval neuveriteľne veľkú časť mesačne vybraných peňazí do DSS, pričom vyplácať sa musí stále rovnako či dokonca aj viac.
"Preferujeme valorizáciu o dôchodcovskú infláciu, pretože lepšie odzrkadľuje spotrebný kôš ľudí na dôchodku v porovnaní s bežne vykazovaným indexom spotrebiteľských cien," informovala Patrícia Malecová Šepitková. Nie preto ju preferujú, ale preto, že znamená menej peňazí dôchodcom. Čo sa týka solidarity, mala by sa nazývať Solidarita z donútenia, aby to bolo výstižné.
To by mal ten sólista bývať spolu s tým úradníkom na dvojposteľovej izbe? Vy ste naozaj chorí. To ubytovanie je úplne primerané.
Jemu ide dobre, tebe nejde. Obráť sa s dôverou na Slovník slovenského jazyka. Mimochodom, o takom niečom, ako "Noemova archa", si niekedy nepočul?
Bude sranda 22., keď bude vysvetlovať, kde sa zmýlil.
Zaujímalo by ma, ako sa skúmala genetika psychických chorôb pred sto rokmi.
Ja som volič modrých a - žiaľ - musím priznať Ficovi, že má pravdu. To, čo robí koalícia, je nanajvýš trápne.
Ľudia, ktorí kvôli veku nemajú už možnosť zamestnať sa berú rodičovský príspevok len veľmi-veľmi zriedkavo.
Jediný problém je v tom, že Mikloš ani za svet nieje ochotný unzať, že presmerovaním 9% odvodov do DSS vytvoril neudržateľnú situáciu, a pre neho by bolo zníženie na 3% priznaním obrovskej chyby. Je naozaj neprijateľné, aby ľudia s fondami riskovali. Keď ich postihne povedzme 5 rokov pred dôchodkom taký pád akcií, aký sa konal pred pár rokmi, už ani svoj vklad nedostihnú, resp. dostanú späť menej až oveľa menej, ako odviedli. Možno ani nebudú mať dosť, aby splnili kritériá (dostatok našetrených peňazí) na odchod do dôchodku. Potom im pán Mihál povie, že to bolo ich rozhodnutie, a nech si idú pískať. Ale na základe čoho sa majú tí chudáci orientovať?
Odporúčame