Zaujímavé, že mali problém zohnať tri, a zrazu sú ich tisíce. Kto by to bol povedal...
Zaujímavé, že mali problém zohnať tri, a zrazu sú ich tisíce. Kto by to bol povedal...
Až také zlé to nie je. Za posledný polrok prepustili z našej firmy viacero vysokokvalifikovaných zamestnancov (nie menežerov) vo veku 45-58 rokov, a všetci si našli pomerne rýchlo nové zamestnanie.
Nechápem, ako je možné, že si štát nevie poradiť s takýmito podvodníkmi. Minimálne by mali provajdri zablokovať prístup k sampionat.sk
Je to naozaj zábavné, nájsť 7.apríla na stránke dole odkaz s textom "Ako sa na sobotňajší 'superspln' pozeral celý svet". Ako dlho budeme mať ešte každú sobotu superspln?
"Vláda totiž súčasný priebežný pilier považuje za neudržateľný. Už teraz sa doň nevyzbiera toľko peňazí, koľko ich treba na vyplatenie dôchodkov dnešných penzistov a platilo by to aj vtedy, keby časť odvodov neodtekala do druhého piliera." Ešte keby vláda ráčila špecifikovať, že 95% schodku spôsobuje presúvanie vyzbieraných peňazí do druhého piliera a 5% schodku demgrafický vývin. Potom by snáď občania lepšie videli, v čom je problém.
Možno vás splietol názov filmu Biutiful, ale tam to bolo naschvál.
Američania odpočúvali, akurát nerozumeli slovám. - To teda hovorí všetko o tej knižke.
Vážne? A to je v akej zmluve? V tej pokusnej novej, ktorá bol obratom odmietnutá?
Lipšic má pekného pokusného králika, pána Berényiho, namiesto vystatovania sa môže sa pustiť do odhalovania, aby všetci videli, že to nebolo iba bu-bu-bu.
veľmi mnohí z nich by sa mali zamyslieť nad tým, aký majú prístup k pacientom
Ako sa môžu živnostníci obávať, že ich ubudne? A prečo by im to nemalo byť jedno? Myslím si, že nanajvýš živnostník sám za seba sa môže obávať, že to nezvládne, ale aj tak si myslím, že reforma je oprávnená. Mám viacero známych živnostníkov, ktorí odvádzajú polovicu alebo tretinu toho, čo ja ako zamestnanec, pričom sa celkom zjavne majú aspoň tak dobre.
Píšeš úplné blbosti. A to už nehovorím, že si trápny s tými majetkami. Veľa ich bolo vysťahovaných na Šumavu, museli sa zbaliť do niekoľkých minút, maximálne majetok do 50 kg, domy a pozemky stratili, napchatí do dobytčákov, bez vody a hygienického zariadenia, cestovali deň a noc do Čiech, kde si ich rozobrali gazdovia na statky. Pozri si dobové dokumenty.
To, čo píšeš, nie je pravda. Mám kdesi odložený rozhovor s nejakým cirkevným potentátom, kde jasne hovorí, že hodiny náboženstva sa zavádzajú preto, lebo katechéti nemajú dostatok úväzkov.
Ten kreditný obrat v ČSOB je teda pekná hlúposť. Občas mi firma poslala 2 výplaty v jednom mesiaci a v druhom zase žiadnu, a zrazu som musel platiť poplatok za vedenie účtu. Tak som musel dať dva trvalé príkazy na dve kontá, ktoré si posielajú do kríža potrebnú sumu, aby sa "obrat" zabezpečil. Podotýkam, že tie trvalé príkazy sú zdarma.
Je to ohavná budova na takom dokonalom mieste, že s minimálnou námahou špatí celé okolie Dunaja v centre mesta.
Problém je vo vágnosti definovania, kedy je prekročený zákon. A nič veru nie je pružnejšie, ako taká dobrá vágna formulácia - tá sa dá natiahnuť, kam treba a na koho treba.
Z tých údajov v článku mi vychádza, že počet ľudí na Slovensku, ktorí majú nad 50 rokov, je cca 5*60000, to jest 300 tisíc. V skutočnosti je ich okolo 1,2 milióna.
Spomínam si bez problémov, že za posledné roky viacero služieb, ktoré slušne platím, malo mnohohodinové výpadky, a to nepočítam avizované prerušenie služieb (kábloví operátori, internetoví provajdri atď.) Výpadku sa dá v dlhšom časovom horizonte ťažko zabrániť.
A máš aj nejakú hmlistú predstavu, kto ti platil napríklad školné?
Odporúčame