Zasa ťa fackajú ? :-))))
Zasa ťa fackajú ? :-))))
Alebo je iba s IQ hojdajúci koník :-)))))
Keď tam bol francúzsky zbor do minulého roka nikto si to ani v médiách nevšimol :-))))
Do minulého roka si nenadával keď tam boli francúzsky vojaci :-)))))
Do minulého roka tam trónili Macronovi vojaci :-))))
Bude sranda u strýčka Sama :-))))
Prečo americké firmy obchodujú so zlým Ruskom a EÚ musí dodržiavať striktne sankcie ? :-))))
Ty nemáš čím chápať... :-))))
Vedia, že lietadlo zostrelila kyjevská armáda ale držia bobríka mlčania ...
Kurej je jeden debatny saso :-))))
Myslis si ze tam letel s nim aj Joe Biden :-)))))
Ja v Haife on v Bronxe. :-))))
Podla jeho vyjadrovania nieco okolo 3 promile :-)))
Dalsie rozpravky od kyjevskej Secherezady :-)))))
Kremelski fasisti v ukrajinskej armade :-))))
Preco chces byt silou mocou za hlupaka?:-))))
Ty ale mrkoces ako Zelensky po snupnuti bieleho prasku :-))))
Odporúčame