pokazil si to baranovič
sľuboval v piatok niečo ohľadom červenej pre rakúsko a madarsko. k tomu nič nepovedal, asi zabudol
vysvetli, aby som sa potešila
bacha ľudia, mydlovič má miliony štbakov.
na toho si už ani nespomenie. už ho nepotrebuje
tiež okrem ním vytvorenej bielej kobyly
tie opatrenia tu mali byť počas dovolenkovej sezony
nakazený a infikovamńý je to isté. infikovaný alebo nakazený a chorý je rozdiel
igor mydlí pandemickú komisiu odpredu aj od zadu.
matovič je toxickejší ako kočner. to sa s nim neboja komunikovať?
snaží sa o nobelovu cenu alebo zápis do guinesovej knihy
on a poslúchať? nedaj sa vysmiať
demeš je aj napriek jeho šedinám absolútny začiatoční a babrák
Odporúčame