má prehnané ambície
to ma podrž. rovný rovného si hľadá
a títo dvaja sa aj našli. len aby si boli verní
:))))))))))))))))))))))))))))))))
:)))))))))))))) ))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))) )))
:))))))))))))))))))))))))))))))))
badóó apelovala aby sa vláde nechal pokoj na prácu a nerobili sa im prekážky pri kradnutí. ona veľmi dobre vie o čom hovorí. má ešte v čerstvej pamäti že to robili posledné 4 roky ficovi a pellegrinimu. zámerne vymýšľali lživé kauzy len aby vtedajšia vláda nemohla pracovať
fprečo matovičov? ja nie som jeho faninka. To sa môže sťa ty jeho baranom
neporušil nič. to bola len hystéria čerstvo vydatej badtó a šipkoša
teším sa na zajtra ked šeliga podá udanie.
smejem sa ale aj hromžím nad plytkosťou prezidentky
na tie umelé, plytké a bezobsažné reči nie sme zvedaví.
prízemní ľudia robia len plytké , povrchné a bezobsažné veci a skutky
nič si z toho nerob že nepoznáš interné predpisy rtvs. ani sám redaktor ich nepozná ako si mal možnosť vidieť
toho šeli absolútne zmagorila hytéria bitdó a šipkoša. Nebyť týchto dvoch aktívnych blbcov šeliga nemusel byť za hlupáka. aspoň pre tento prípad
škoda že nie som premierka. vedela by som z tejto situácie vybrusliť a vyťažiť čo najviac pre národ. corona je jedinečná príležitosť na zmenu k lepšiemu. títo podvodnícky imbecily nás totálne stiahnu na dno.
smejem sa nad sprostosťou vládnych činiteľov a prezidentky. Korona im dala dar a oni ho nevyužili. Korona im dala príležitosť ukázať svoju múdrosť, svoje schopnosti , talent a nadanie. A oni nič, len blbosťami nás ibťažujú. Hlupáci sa tejto príležitosti nechytili
mrochta až zajtra večer bude mať vystúpenie v rtvs. dosť neskoro, nemyslí! Myslela som že vystúpi ešte dnes.
rtvs by mala poďakovať kotlebovi. Vďaka nemu sa stáva RTVS dokonalejšiou.
dobré ráno rtvs, až teraz ste precitli ked vám kotleba objavil dieru vo vašom internom nariadení
Odporúčame