tiež som sa nad tým pozastavila
to už mali mať v nariadení už dávno . kotleba im len pomohol aby si ten paškvil vypracovali dôslednešie. rtvs sa ukázala v plnej nahote. šeliga môže žalovať aj rtvs
prečo sa Bitdó ovievala počas relácie? tým ovievaním dala ohrozovala zdravie prítomných .
rtvs by si mala upraviť štúdio tak aby diskutujúci nemuseli mať rúška.
prečo sa mi nedá počúvať šeliga a cigániková v relácii? Nehorázne obaja klamú a sú matovičovi strčený po bradu a ritzi
povinnosťou redaktora disk.rel. bolo pozývaných diskutujúcich upozorniť na povinnosť mať počas relácie rúško. ako pozývaná do relácie by som mala možnosť vyjadriť sa že rúško budem alebo nebudem akceptovať
žiadnou tlačovou besedou nebola vydaná povinnosť nosenia rúšok počas tv vysielaní :)))))
to len tie sprosté TV na Slovensku si zaviedli novú módu: rúško ako doplnok k odevu. Hlasateľky sa idú pretrhnúť ktorá má krajšie a drahšie
ten fungujúci parlamentný bufet mu nevadil v čase núteného zatvorenia rešt.a sttravovacích zariadení?
pozde milý drozde. Už je neskoro na výzvy, keď si svojim diskutérom na FB nešiel príkladom. Zamorili to na Slovensku tebou vymydlené barany.
Toto čo si tu spôsobil je len a len tvoja zodpovednosť, ktorej sa teraz potrebuješ zbaviť a snažíš sa ju zvaliť na Bukovského. Bukovského si maj stopnúť ešte v lete alebo pred letom, nič ti v tom nebránilo. Lenže tebe to vyhovuje až teraz keď ti tvoji šíritelia nákazy prerastajú cez hlavu.
blekotov pracovný a diskúsny stôl je FB, kde má pozvaných najväčších odborníkov na všetko . Z ktorých sa on sám veľký blekota v duchu vysmieva a uráža ich rovnako ako úráža každého jeho oponenta. Len im to zatiaľ nenapíše do očí lebo by ich urazil a blekota by stratil svoje internetové hnojivo. Oponenta vymazáva a zarieza z fb príspevkov.
magota trnaffského. Je to perpetum mobile v produkovaní a šírení zla, nenávisti, neúcty v ústavu SR a zákonnosť , je to perpetum mobile v šírení neslušnosti, gaunerstva, povýšenectva a arogancie. je to perpetum mobile v šírení antidemokratických princípov
+++++++++++++ sprácne. Treba podniknúť právne kroky na zastavenie tohoto magora. Ke´D SA MU VšETKO Prepečie, nikdy ho nezastavíme. Je to perpetum mobile v produkovaní a šírení zla, nenávisti,
tento babrák by to premierovanie mal zavesiť na klinec. inak nás stiahne na úplné dno
aké opatrenia urobil v dovolenkovej sezóne aby minimalizoval šírenie nákazy po dovolenkovej sezóne? Pritom dobre vie, že covid19 je dovlečená nákaza. Za to, že neurobil účinné opatrenia ktorými mohol odvrátiť postupujúcu nákazu, v čase dovoleniek musí by vzatý na trestnú zodpovednosť za túto situáciu. A to šeliga v rádiu si ho veľmi zastával a obhajoval.
krajči, mám dojem, že bude v karanténe do stratena. Cez karanténu sa vytratí z politiky. *To isté asi aj Mikulec, už o ňom dlho nebolo počuť. A pomaly sa ten ansambel vytratí
pomocou exorcistov vo vláde bude z nich vyhánať diabla
všetko riadi matovič, všetci ostatní sú len nastrčené bábky
Odporúčame