matovič legalizuje výpaľníctvo. jeho zombíci si budú do predajní a malých firmyčiek chodiť po lup. ak im ho nedajú udajú ich polícii za porušenie nariadenia
matovič legalizuje výpaľníctvo. jeho zombíci si budú do predajní a malých firmyčiek chodiť po lup. ak im ho nedajú udajú ich polícii za porušenie nariadenia
a provokujú občanov aby porušili opatrenia a potom ho oznámia polícii
smartfonoví udavači chodia v dvojiciach ako sektári
matovičovým baranom stačí mydlo
tí matovičovi zombíci štbaci ti nepripomínJú KOTLEBOVé poriadkové služby?
Mne ano
vírus vniká do tela aj cez oči.vraj ich treba ma zatvorené aby sme sa ochránili. Tiež ho vraj lekári naški aj vo zvukovode obetí COVID19. UšI SI CHRáNTE šTUPľAMI.
Asi takto si to smartovič predstavuje: zapchať ústa a uši, zakryť oči aby sme nevideli a nepočuli ako jeho banda kradne
on to nezvláda ani doma. tam má na to bielu kobylu
asi si zadovážim slepeckú palicu s poriadnym alarmom, ked sa ku mne taký zombík priblíži tak dostane decibely na výstrahu. tiež s nou môže dostať jednu po hlave
včera sa smartovič vyhrážal niekoľkými milionmi udavačov a štbákov, ktorí budä udávať svojich spoluobčanov za nedpdržiavanie nariadení a opatrení. dnes som počula že títo smartovičovi štbáci už začali vyvíja aktivity . ale robia to vraj podvodným spôsobom, tak ako dostali inštrukcie od fuhrera. dva príbehy:
1/ v obchodnom centre išla žena na nákup bez masky na tvári. SBS kár ju nechcel pustiť, ale na veľké prodíkanie, že ona si ide kúpiť len sunar pre babätko, ktorý jej došiel. že nič iné nebude kupovať, len ten sunar. Vraj sa sbskar zľutoval a pustil ju. Táto žena sa vzápätí otočila a oznámila ho policajtom
2/ v daždi sa chcel človek schovať v papiernictve, lebo nemal díždnik. Tiež ho nechceli bez fúška pustiť. Na veľké prosíkanie mu dovolili aby sa tam skryl pred dažďom. Dopadlo to rovnako ako v tom obchode s SBSkarom. človek zavolal políciu, že ho pustili bez rúška.
akým spôsobom sú platení títo podvodnícky udavači? Od počtu udaní
čo sa ti nepáči na tom? Celkom je to zábavné
či ty len tak jednoducho a preto nemáš rád rozumných ľudí ako ich nemá rád magorič?
Česť jeho pamiatke!
každý kto spácha samovraždu z úcty k pozostalým by mal nechať list na rozlúčku.
JEHO VOLIčI sú nedisciplínovaní , sklamali ho
ide trestať nás všetkých na základe pár nespratkov akým je aj samotný baranovič
ked vyhlási mimoriadnu situáciu, tak bude mať oporu
na dohľadávanie kontaktov . súčasný počet nestíha
budú títo štbáci aj nejako viditeľne označení
baranovič namiesto toho aby posilnil počty hygienikov na dohľadávanie kontaktov s pozit. osobami, tak on posilnil na miliony udavačov, špicľov a štbakv., ktorí budú platení od množstva udaných ľudí. zaujímalo by ma koľko im platí za udanú osobu
baran baran buc. tak si to myslel
nikdy nepovie pokazil som vám to
Odporúčame