Nech si Amíci strčia ich dróny a trebárs aj feferóny do vlastnej zadnice a pomlátia sa medzi sebou vo svojej krajine, ktorú ukradli domorodcom. A Kaliňák si ešte potiasa ruky s ich špinavými paprčami.
Nech si Amíci strčia ich dróny a trebárs aj feferóny do vlastnej zadnice a pomlátia sa medzi sebou vo svojej krajine, ktorú ukradli domorodcom. A Kaliňák si ešte potiasa ruky s ich špinavými paprčami.
Myslím si, že určite nie. Politici a iné štbácke zlodejské šelmy majú monetky zaparkované niekde v Belize, na Kajmanoch, na Cypre alebo v podobných offshore lokalitách. Alebo jednoducho v domácich firmách a firmičkách, už preprané a prežehlené.
Myslím, že pravicoví voliči by s potleskom privítali, keby uvideli Dzurindu, Mikloša, Malchárka a dlhý zástup ďalších megazlodejov s reťazou na nohe v Ilave. Ľavicoví voliči ešte mentálne celkom nedozreli, keďže si od svojich idolov nechajú aj po hlave skákať.
Prestaňte už s tým predvolebným masírovaním mozgov, od Mečiara a Malchárka cez Miklóša a Dzurindu až po Pašku a.t.ď. nik nebol potrestaný a ani nikdy nebude. Zlodeji a klamári dookola kričia chyťte zlodejov a klamárov. Prašivci.
Nie, nezbombardovali ho ani Američani, ani cezeň neprešli ruské tanky... Areál v TN vyzerá dnes takto:
No a potom prišla revolúcia a nekompromisní eštebácki zlodeji vytunelovali a zničili čo sa dalo. Tu je komentár k Ozete Trenčín:
V podniku Ozeta vystupovali dominantní vlastníci niekoľko veľkých privatizačných fondov. Dominantným fondom bol VÚB Kupón. Po zmene vlastníkov fondu, akcie podniku Ozeta skoncentrovala Penta Investments. Ozeta sa reštrukturalizovala a majetok prešiel do novej firmy Ozeta Neo. Výrobný areál v Trenčíne Penta ponúkla na predaj. Je opustený. Ozeta Neo pripadla manažérovi Penta Jozefovi Špirkovi.
Odsúdeniahodné, ale u nás sa stala ešte väčšia tragédia. Niekto ukradol bustu Vasiľa Biľaka!!!
Rôzny býva osud mladučkých zlatokopiek, keď sa dostanú cez kanape do politicko-zlodejských kruhov starších pánov.
Existuje okrem iného aj Google a skratka je vysvetlená aj hneď na začiatku tohto článku:
Juj Rebel, keby sme mali odvolať všetkých, ktorí robia hanbu národu, tak by v parlamente nezostala ani noha. A Kiska je rovnaký milionár ako všetky stranícke či nestranícke ksichty, ktoré boli kedy po revolúcii zvolené. A oligarchia? Tu máš vysvetlené, kto to v skutočnosti je:
Čo všetko si tí ľudia nevymyslia!!! Údajne týra ženu, dcérku, vlastní byt za milión Eur v BA, má firmu, ktorá síce nesprosperuje a nič neprodukuje, ale jej súčasťou sú drahé autá, na ktorých sa vraj Jánoš vyváža, občas nejaké vraj havaruje, nahradí ho obratom Audinou za 110 tisíc, vraj má doma arzenál zbraní, dokonca aj samopalov, vraj je trochu aj mešuge...
To chce poriadne odškodné za nehorázne ohováranie tohto usilovného, láskavého a čestného človeka!!!
Najhoršie je, že človek si nevyberie, kde sa narodí a kde je nútený žiť. India, Afrika, kedysi nacistické Nemecko, Stalingrad v 2.svetovej, Juhoslávia zač. 90-tych rokov,........
Je to hrozné, že z ľudí sa stane doslova divá zver - v mene koho, čoho, akej ideológie? Žiadna za to nestojí. Žiadna!!!!!
Porovnanie počtu samovrážd za socializmu a dnes:
Áno, máš pravdu sonar, aj keď v tom prípade šlo o sprísnenie podmienok agentúrneho zamestnávania a nie o zákaz pôsobnosti agentúr.
Je to celé svinstvo a niekto na tom sakramentsky dobre zarába. Fakt nechápem, prečo pracovné miesta firmám nesprostredkúva priamo Úrad práce, ale súkromné agentúry...
Zmysluplnejšie pre mnohých zamestnancov by bolo definitívne zakázať pôsobnosť príživníckych pracovných a personálnych agentúr!!! Na to ale premiér svaly nemá.
A za koho má ísť človek bojovať? Za NATO, EÚ a USA? Za ruských bankárov a oligarchov? A čo z toho? Milióny mŕtvol, hektolitre krvi, zničené mestá, nekonečné násilie... A ak sa človek náhodou vráti domov s nejakým tým kýptikom, tak ho obesia, pretože bojoval náhodou na tej nesprávnej strane. Alebo ho zavrú do basy, keď nebude spolupracovať s tými, ktorí sa dostali po vojne k moci (tá istá bagáž). Nádherné vyhliadky, len čo je pravda.
Čo sa týka nižšie spomínaných Paškových hodiniek na obrázku, malo by sa jednať o IWC Da Vinci Chronograph za približne 10.000 Eur. Paška vlastní aj hodinky Blancpain, podľa vyhotovenia sa ich cena pohybuje od 15 do 30 tisíc. Pochybujem, že nosí imitácie, to by si totálne pokazil svoje EGO.
Predvolebné rozhadzovanie zrna sa to nazýva. A čo realita?:
Odporúčame