Podľa médií ide pre Irán o najťažší úder od 80. rokov minulého storočia.
no hlavne ide o nevyprovokovany utok. teraz zacala spirala odvetnych utokov na ktore bude reagovat dalej Izrael a tak sa budu musiet do konfliktu zapojit aj USA - co sa teda Trump Netanjahuovi moc nepodakuje. Od Bidena zdedil konflikt na Ukrjaine a teraz zda sa ze mu obrezany kamarat daroval dalsi velky konflikt

