to bola ironia, podotykam ze velmi dobra :)))
to bola ironia, podotykam ze velmi dobra :)))
friendly fire ma zmysel v pocitacovych hrach kde ak si v skupine s dalsimi hracmi tak ich strelba ti nijako neublizi
v realnom svete je to ale len ostra strelba, ktora zabija a nici bez vynimky, takze tu by sa hodil iny terminus-technicus
na tom ze ti raketa vystrelena omylom alebo "nahodou" utrhne hlavu alebo ruku, nic "friendly" neni
a tito chcu bojovat s Ruskom? Boh nas opatruj pred nimi!!!
pravdepodobne cvicili kataputovanie z lietadiel
celkom drahe cvicenie ale
:DDDD
prisla na sportove podujatie umyselne vyvolavat protiruske vasne a nepokoje
treba to ihned cistit aby bol poriadok. ostatne krajiny nemali s nicim problem. akurat cely litovsky team nasledne odstupil, takze neprisli litovski sportovci ale litovski provokateri
bye bye
urobili spravne, len ty si si dedo zase pomylil sportove podujatie s protiruskou demonstraciou
:DDDD
karma je zdarma suka
:DDDD
dobre im tak
:))))))
:DDDD
vysvetli potom prosim preco v EU tak skokovo a brutalne narastli ceny plynu a aj energii
Slovensko uz druhy rok ide dotovat ceny plynu domacnostiam aby sa vyhli demonstraciam
Rusko predstavuje podľa fínskeho premiéra Petteriho Orpa trvalú bezpečnostnú hrozbu pre Európsku úniu.
moc neverim, ze sa takto vyjadril, mozno spomenul, ze Rusko s Putinom na cele alebo nieco podobne, lebo ked sa takto vyjadril tak to je na okamzitu demisiu. Takto sa ani nemecki nacisti nevyjadrovali a to je uz co povedat
pacienti a zdravotnícky personál neutrpeli zranenia, ale budova bola ťažko poškodená...
divne, ze nemocnica bola tazko poskodena a napriek tomu ziadne obete ci uz nemocnicneho personalu alebo medzi pacientami, dokonca ani zranenia
toto je velmi dost tazko uveritelne
Mozne vysvetlenia:
a) Rusko den dopredu informovalo vedenie nemocnice, ze na nu zautocia a tak mali cas nemocnicu vratane pacientov evakuovat
b) v nemocnici boli ukrajinski vojaci a kedze Ukrajina neinformuje o svojich stratach mame takuto verziu informacie
mozno sa zriekol islamu ale islamisti ho vychovali velmi dobre
uplne najlepsim trestom prenho by bolo jeho vydanie do Saudskej Arabie
to by vysvetlovalo preco sa zapad drzi na uzde
alebo sa im paci ako sa postupne vyludnuje Ukrajina
no co Pistacia? uz ste prisli na to, kto vam vyhodil do luftu plynovody z Ruska?
:DDDD
psychiater, to ako vazne? podla vsetkeho bol zrely pre psychiatra tiez ale
normalny clovek toto neurobi
no mozno sa zriekol islamu ale islamisti ho vychovali velmi dobre
na toto je uz prineskoro
musime sa s novymi hrozbami naucit nejako zit
aj keby sa migracia nejakym zazrakom uplne navzdy zastavila, tak porodnost migrantov presahuje tu povodneho obyvatelstva takze je to len otazka casu teraz
ano, plany USA s Europou vychadzaju az na pocudovanie lepsie ako ocakavali
zachvilku nam budu musiet dodavat plyn zadarmo aby sa cela EU nezrutila vdaka ich uzere a vojenskym aktivitam v Europe
najvyssi cas aby USA tam islo urobi poriadok. takto si ten tazko vybudovany kapitalizmus rozvracat nedaju
:DDD
Odporúčame