Dovoz ruského zemného plynu do Česka vzrástol medziročne o približne 530 %, a to aj napriek tomu, že minulý rok česká vláda deklarovala, že na území Česka sa ruský plyn nenachádza.
to su ale hnusni farizeji
sa predbiehaju s polskom kto viac nalozi slovne Rusku a zrazu takato info? to nie je pepikom zo seba na grcanie?


