takze bolsevici su aj v Rakusku a v dalsich zapadnych krajinach kde maju prvy Maj? sa teda dozvedam dnes ale veci...
takze bolsevici su aj v Rakusku a v dalsich zapadnych krajinach kde maju prvy Maj? sa teda dozvedam dnes ale veci...
a kde mas zaruku, ze vyssie dane nebudu? ved je to jasna salamova metoda nic ludom nepridavaju ale naopak odoberaju...pridavaju akurat tak na daniach a na veku odchodu do dochodku
o to trepes? ved vyssie dane budeme platit tak ci tak...skus iny argument aspon, jaj nemas?
dane vyssie aj tak budu takze aky mas dalsi argument?
ako cez kopirak ked zvysuju ceny dialnicnej znamky a argumentuju, ze ju mame najnizsiu v celom regione, toto je to iste a v minulosti to uz tu tiez bolo. Protiargument, ze nemame dobudovanu dialnicnu siet alebo ze mame viac sviatkov ale aj nizke platy zafungovala v minulosti ale je jasne, ze salamova metoda nepusti a kedze tito pani v politike musia vykazovat nejaku aktivitu, tak na to raz pride... na dialnicne znamky uz vlastne prislo. Pritom sa pocet sviatkov oproti minulemu roku uz znizil pokial viem. SaSku by bolo vhodne rozpustit, je to trojsky kon kazdej koalicie
pritom by stacilo uvalit sankcie zapadu na tychto par krajin ako ich uvalili na Iran, KLDR ci Rusko a bohaci zo zapadu by nemali kam ukladat svoje "poctivo" zarobene peniazky, vratene politikov a podobnej havedi
je zaujimave, ze tam ziadnej zapadnej demokracii nevadi, ze pri moci je defacto diktator
este "vcera" tema pre konspiratorov a dnes rozsiahly clanok v mienkotvornom denniku. co bude "zajtra"? budeme tu mat naspat ZVS do roku 2030 vylepsenu pre potreby "NATO" na 3 roky?
ale preco? ved rus sa na Ukrajine nevie podla miliona clankov zverejnenych za posledne roky ani len pohnut, cela ich armada je podla zapadu na smiech a ich zbrane nestoja za nic, vybuchuju rusom uz v kasarnach. denne zahuci cez 1500 rusov na Ukrajine a tak coskoro tam nebude mat za Putina kto bojovat, tak pytam sa naco? Alebo je vsetko inak?
mimochodom vojenska sluzba na 1, 2 alebo 3 mesiace je vam naco? bol som na ZVS na 9 mesiacov a okrem toho, ze som vystrelil asi 3 ostre naboje a potom hodinu cistil samopal, tak som tam robil byrokraticku pracu za kapitana roty a chytil som tam zapal pluc. Ked uz niekto zacina rozmyslat na ZVS tak to treba zobrat vazne a inspirovat sa Izraelom
a to sa tu poniektori vysmievali ludom ktori si boli vybavovať modré knižky
dakujem ze ma citujes...aspon konecne napises pravdu :DDD
presne na toto som aj ja poukazal vyssie
priemer 1500 vojakov vyradenych z bojov natrvalo alebo aspon na niekolko mesiacov, tak to by ten konflikt uplne inak musel vyzerat a ukrajinci by uz nemali armadu
V októbri bolo denne v priemere zabitých alebo zranených približne 1500 ruských vojakov, povedal Radakin pre britskú spravodajskú stanicu BBC.
ukrajinci pisu o zabitych, amici zjemnuju na zabitych a zranenych a realita bude niekde uplne inde... ani 150 rusov nebolo denne zabitych...vsetko len mokre sny zapadu
v Grecku asi ziju iba zo slnka a z morskej vody... totalny bullshit
Ukrajina dodnes nebola schopna (alebo skor ochotna) vysetrit ani strelbu na Majdane kde vznikla ich nebeska stotina.... a preco? pretoze svoj dovod uz splnila
nepotrebuju nuklerny konflikt za sovojimi hranicami...to USA su v bezpeci daleko a v juznej korei maju len vojenske zakladne, ktore vedia rychlo evakuovat. ako rychlo predviedli napr. v Afganistane
to s tym nahuckanim hlupich slovanov sedi presne na ukrajincov... ale amikom to trvalo a vyslo az na druhy pokus ale nakoniec predsa len vyslo to huckanie, to sa im musi uznat
rus mal na Ukrajine zasiahnut preventivne ako by to urobil american uz po nezdarenej oranzovej revolucii v 2004
teraz poprosim list z Odesy, aj tam uhoreli ludia (asi samovznietenim)
kolko trva status quo na Korejskom poloostrove? Juzna Korea s pomocou USA nebola schopna porazit ani len KLDR v case ked nemala este jadrove zbrane, tak preco si niekto mysli, ze Ukrajina moze vojensky porazit Rusko? Nie vazne, co vas k tomu vedie? Zelenskeho silne slova? Tie nezmysli, ktore tiu media dennodenne zverejnuju a stratach ruskej armady? Ked konflikt potrva dostatocne dlho tak podla ukrajincov rusi v nom stratia cele miliardy vojakov. Rusko prichadza o tisicovku vojakov denne aj ked sa front nehybe.
vojensky porazit Rusko nie je mozne, nech Vam tu nejaky Eu politik alebo general z NATO rozprava cokolvek, oni sa v prvej linii nikdy neocitnu. Jadrovu velmoc nejde porazit, da sa jedine rozlozit zvnutra co sa USA uz desatrocia v Rusku aj usiluju. Konflikt na Ukrajine moze trvat dalsich 10 alebo aj 20 rokov a ukrajinci ktori sa narodili pri jeho vzniku mozu byt donho aj odvedeni ale ukoncit je ho mozne len diplomaticky. uz len naivka si mysli, ze Rusko nejakymi zapadnymi sankciami sa polozi a vzda to alebo ukrajinci predvedu nejaky zazrak a vyzenu rusov za hranice. kolko zmarenych zivotov to este bude stat nez Ukrajine nezostane nic okrem totalnej kapitulacie?
po tom vsetkom co urobila EU pre Ukrajinu, tych miliardach penazi pre nich a vojensku techniku, po tych vsetkych sankciach a v neposlednom dosledku aj znicenie NS2 kde USA asistovali aj nori, tak to nepojde len tak zahladit... i ked "dobry politi" vam vcera mohol ist po krku a dnes sa sprava ako najvacsi priatel... mnohi boli za minuleho rezimu presvedcenimi komunistami a po prevrate presvedceni kapitalisti
Odporúčame