po precitani clanku je jasne, ze nadpis je nafuknuty a prehnany
obcas mi zidia pridu ako hraci futbalu, kde vacsina vynika hlavne hereckymi schopnostami aby co najviac zaposobila na rozhodcu a ovplyvnila jeho rozhodnutia...
po precitani clanku je jasne, ze nadpis je nafuknuty a prehnany
obcas mi zidia pridu ako hraci futbalu, kde vacsina vynika hlavne hereckymi schopnostami aby co najviac zaposobila na rozhodcu a ovplyvnila jeho rozhodnutia...
hlavny problem bude ich jazyk a aj pismo, to nie je ako sa naucit anglictinu a odist do Anglicka alebo USA kde sa clovek lahsie zacleni. Aj ich pristup myslienie je diametralne od toho zapadneho
ale cez to vsetko Cina dokazala ustat a ukocirovat aj svoju populacnu exploziu a stale napreduje. Kde su tie casy ked si z nej kazdy utahoval
Cina sa nemusi hrat na velmoc, ona je velmocou ci sa to zapadu paci alebo nie
zatial co zapad sa snazi polozit Rusko na kolena tak Cina si rastie nerusene dalej
vyroba lacnejsich EV v EU? co si pojedol lysohlavky?
O ukončení vojny by mala rozhodnúť Ukrajina a účet za vojnu by malo zaplatiť Rusko, vyhlásil Zelenskyj.
uz ani naboj na Ukrajinu ale deportovat vsetkych ukrajincov vo veku 18 do 66 na Ukrajinu a uvidime o com rozhodnu ukrajinci
a ze Zelenskemu prihara z kazdej strany je vidiet aj z toho, ze ide na summit ktory organizuje Orban, ktory si uchoval ako jeden z mala EU politikov priatelske vztahy s Moskvou. Uz si Zelensky nemoze vyberat kam sa pojde zviditelnit este a hrat ohrdnutu alebo urazenu princeznu
samovrazedne je tento konflikt neustale zivit a eskalovat. Nie je tajomstvom, ze Zelensky a spol uz rozmyslaju nad tomahavkami a jadrovymi zbranami ako im postupne dochadzaju moznosti a lepsie to nebude. Ukrajinci ktori utiekli z Ukrajiny sa tam nevratia pokial im hrozi, ze by museli narukovat do armady a NATO tam nemoze len tak poslat svoje armady. teda nie verejne. a nikto, opakujem nikto nebude koli Ukrajine riskovat nuklearny konflikt. Ukrajinci uverili americkym klamstvam , ze nad Ruskom s ich pomocou zvitazia.
hned o prispevok vyssie pise, ze ide o zlom...takto to dopadne ked niekto len tapetuje random veci co najde na Internete
sef NATO je velmi maly sef zda sa pokial pride na prezidenta USA. To len ukazuje kto je realne sef NATO
nedaval som im velke nadeje kedze pri znacnej rychlosti ich zachytila a zrazila betonova stena... uplne zbytocne zmarene dva mlade zivoty ale bohuzial taketo videa sa neprestanu aj tak tocit...
nech si svoje druhe prezidentovanie uzije, je to naposledy prenho
konflikt na Ukrajine je prenho skor otravny ze mu musi venovat pozornost. podla mna jeho viac trapi Cina ako Rusko
USA Europu nepusti a ma vsade tolko svojich ludi a vojenskych zakladni, ze ma priam nekonecne moznosti ako moze kyvat s celou EU. Sankcie ktore pouziva na Rusko moze jedneho dna pouzit aj proti EU ak bude chciet byt EU samostatnejsia. Este aj VB malo dost rozumu (aj ked to bolo nakoniec dost natesno 51,9% vs 48,1% pri 72,2% ucasti) aby z projektu EU vycuvalo a je velmi nepravdepodobne, ze sa bude v dohladnej buducnosti snazit opat o clenstvo v nej. NATO sa ale nevzdalo pretoze tam sefuju USA.
no paradoxne prave svojim konanim a autoritativnym pristupom k inym krajinam USA najviac prispelo ku vzniku BRICS
USA oslabuje EU neustale a aktualne ju navyse zatiahlo aj do vojenskeho konfiktu, ktory ju bude vnutorne oslabovat aj nadalej
a ked sme pri tom aj lode boli na svojom zaciatku vylucne z dreva a dnes ktora moderna lod je drevena?
zaujimave ale zatial ide en o testy a podla toho ako dopadnu sa uvidi ci to ma zmysel... drevene lietadla na zaciatku ery lietania boli ale preco dnes nie su moderne lietadla postavene z dreva? alebo vesmirne stanice ci rakety? urcite by sa tym usetrilo vela kg na hmotnosti a teda aj na palive. drevo ma svoje limity
teba tu skoda na diskusii...chod robit poradcu tym mamlasom v Bruseli :DDD
o USA by som sa nestrachoval ale o Slovensko ano... ved ani samotna EU nema na to robit samostatnu zahranicnu politiku ktoru by neovplyvnovali USA aleo ten ich trosjky kon v podobe NATO. V zaujme EU neni mat v Europe vojenske konflikty ale ich hned v zarodku diplomaticky vyriesit. Ale este lepsie predist a to tak ze bude monitorovat americkych agentov, ktori na Ukrajine sa niekolkokrat pokusili o politicky prevrat az to skoncilo mocenskym pucom a naslednym vojenskym konfliktom
USA a demokrati sa nepoucili uz pri Clintonovej, tak tam nasadili dalsiu zensku s rovnakym vysledkom. Divne, ze nemaju lepsich kandidatov lebo zase kandidat ako Obama by dal s prehladom Trumpa
tak teraz nech splni slub a ten konflikt na Ukrajine konecne ukonci. Kedze vsetci v NATO su lokaji USA tak jedine Putin s Trumpom mozu tento konflikt ralne ukoncit a zastavit to nezmyselne zabijanie z ktorho profituju iba tak americke zbrojovky a samotny stat
ukrajinci asi maju od amikov generator nahodnych cisiel, ktore pre kazdy den "vylosuje" cislo od 1100 do 3100 ako ruske straty za dany den a tymto potom krmia zapad, teda aj nas
Odporúčame