This content is currently unavailable
no kto si to dovolil zablokovat ukrajinsku propagaciu?
This content is currently unavailable
no kto si to dovolil zablokovat ukrajinsku propagaciu?
...a americania ozivuju mrtvych ako Ježiš Kristuss
:DDD
haha
a tu sa ludia idu stazovat na nedostatok liekov, dokonca sa spominaju akesi vypadky a ine nezmysly... nevdacnici ste :DDD
ktovie aka bolo provizia za vybavenie tohto obchodu :DDD
a ten vyhodny servis... tak je to onakvejsi stroj aj ked momentalne nemoze lietat
treba to nechat na zemi, servisovat a po 4 rokoch zosrotovat a kupit dalsi ale uz novy a rovno aj s pilotmi na prenajom ako sluzba :)
ake Rusko? ved vtedy bolo ZSSR ak ti to nieco hovori. Gruzinec Stalin, reprezentoval ZSSR. Chod sa doucit dejepis a potom tu mudruj
sam si hlupost a kolosalna a este aj infantilna
to odkial mas tieto sprostosti co si sem popisal?
ty vies aj to co si mysli niekto druhy?
toto nie je vobec dolezite, teraz sa sustredme na vojnu na Ukrajine a kupme dalsich 66 stihaciek F16 od USSA. Podoliak vyhlasil, ze potrebuju na ofenzivu 80 stihaciek F16 a s tymi 14 za ktore sme uz USSA zaplatili potrebuju uz iba 66 dalsich a vojnu vyhraju.
+++++
najlepsi koment v celej diskusii, kratky a vystizny
pohodička :)
bez Ruska via medaili pre USSA a Anglicko ako aj ich vazalov Nemecka, Farncuzska, Norska, Svedska, Finska, Danska atd...
len Slovensku to nijako nepomoze :DDD
Hviezda z kurtov hovorí o provokácii...
to nevymyslis, to su ukrajinci
ked poda ruku, je to provokacia, ked nepoda ruku bude to tiez provokacia
takze je uplne jedno co ruski sportovci urobia
ukrajinci budu vyplakavat neustale...
nizsie som ti na toto odpisal
naco sa opakovane pytas to iste v diskusii? mas tazku sklerozu?
tu si zase niekto pomylil serm s boxom :DDD
suhlas! Ukrajina by sa sama diskvalifikovala na vsetkych sutaziach a to by bolo len dobre
konecne rozumny prispevok od teba :)
maju to v stanovach daneho sportu, este nejaka zbytocna alebo infantilna otazka?
ani tu nie kedze reprezentuje pod neutralnou vlajkou
to len topolniky su zase dezorientovane po opici
presne tak, cely rozhodcovsky zbor vratane vedenia sermiarskej federaci su rusofili
teraz to dokazali
mali by ich vsetkych odvolat a poslat ako hovoris na ukrajinsky front
keby bola ukrajinka naozaj spokojna tak tolko nepyskuje a nevyplakava
to ze ona tvrdi, ze je spokojna je len dalsie klamstvo
Odporúčame