bulvar Prauda
bulvar Prauda
si rasisticky stary fašoun podla tychto tvojich prispevkov
divne ze ta este nezablokovali. toto si nikto nedovoluje co vy prozapadne naladeni
uz len zacat lepit zlte hviezdy a znackovat ludi a triedit ich na ludi a odludi urcenych na likvidaciu
neklame, jediny kto tu klame si ty
no vidis, tak uz mozes znova do Grecka ci CH lebo uz tam koli tym vsetkym sankciam prestali takmer uplne chodit. ak tam najdes este rusov, tak to budu rusi ktori ziju na zapade
chod sa pozriet do Bulharska (vlastna skusenost spred 2 rokov) v 5* hoteli
rusov velmi malo ale zato vela bulharov, slovakov, cechov, rumunov, madarov a vela si nakladali aj britske, talianske, spanielske ci nemecke rodinky
plne vrecia nezjedeneho jedla
ani nemci nie su ziadna vyhra, najlepsie je ked je v rezorte z kazdej narodnosti len par jednotlivcov
čúrajúci briti do fontan na slovenskych namestiach a na verejnosti patria uz do koloritu Slovenska
tak to prosim ta vysvetli adriang tak aby to pochopil
jparadoxne ja si to nemyslim a osobne by som tie peniaze dal na dostavbu Razsoch aby si Penta tak silno dnes nesuchala ruky od radosti
mohli sme mat konecne jednu spickovu fakultnu nemocnicu s poliklinikou celostatneho vyznamu pre cele Slovensko
odhliadnuc od toho co urobili asi urobili velmi malo pre ludi pretoze inak by im naopak stupli preferencne hlasy a SMER by sa dostal na smetisko dejin ako volakedy vsemocne HZDS
V konecnom dosledku je uplne jedno co urobili ak po volbach tu bude vladu zostavovat SMER a ich opatrenia zacne rusit a/alebo anulovat. Este aby nehrozila jednofarebna vlada s ustavnou vacsinou v parlamente, take su vysledky pravicovych politickych projektov a ich boharovneho vladnutia pocas COVIDu. Demokrati tam sliapali po ustavnych pravach ludi dovtedy nevidanym sposobom!
prednedavnom ste tu vyhadzovali na oci smerakom, ze to oni dohodli a podpisali nakup 14 F16 za cca 1,7 miliardy EUR, a teraz zase ze nic nevybavili? :)
polozme si otazku, co urobila "pravicova koalicia" za necele 4 roky, ze sa tu takto radikalne zmenili preferencne hlasy. Este aby sa neopakovala situacia po pade Radicovej vlady. Slovenska pravica je plna stran jednotlivcov s velkym egom, ktore si navzajom rozbijaju svoje volicke zakladne aby sa po volbach vo velkom zliepali do megazlepencov a uz kratko po volbach si predsedovia jednotlivych koalicnych stran nasledne nevedia prist jeden druhemu na meno
az na to ze USSA ho nepredava hocikomu :) tieto stihacky USSA nepredaju kazdemu zaujemcovi
najlepsi je gagaj GGY co dava statne strategicke podniky s bitcoinom na jednu uroven :DDDD
len prďús a gágaj ako ty moze porovnavat statne strategicke podniky s bitcoinom
prave si sa kvalifikoval do Matovicovej tienovej vlady ako minister hospodarstva
:DDD
tvoja makovica je dobra gubernia sama o sebe
a je vas prd makovydo druhych co a ako urobia
sa tu vyvysujete ako keby ste spapali celu mudrost sveta a pritom tu grckate len same hluposti a nezmysly
takze este raz - vas je gulove do toho o co poziadali ini. vam sa tiez nikto neserie do zivota a nehovori co a ako mate robit "hrdinovia" od klavesnice
nebud zvedavy, budes skoro stary :DDD
no zrejme sa inspirovali americkym modelom dominancie ale maju sa este co ucit a este viac co dohanat :DDD
USSA ale napriek tomu uz teraz koli tomu nespava dobre
velmi jednoducho pomocou modelu aky sa pouzil na Rusko kde umieraju ukrajinci a nie americania
USSA sa nijako netaja, ze poziciu supervelmoci si hodlaju udrzat za akukolvek cenu
vidim gágaj, ze si slopal borovicku zase celu noc a pokracujes dalej :DDD
A ty si zopakuj základy slovenskej gramatiky :)
Odporúčame